Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

onu düşünüyordum insanlar nasıl yardırıp 50 olmuş, gerçekten beynin patlar, çünkü wowdaki gibi böyle götü yaya yaya yapamiosun. aksiyonlu combatı yorabiliyor bi yerden sonra.

şu oldu bana da.

sağolsun mortis bi guest pass verdi, 15 oldum da, çok yoruyor bazen oyun. renk paletinden gözler kamaşırken zaten, yerde oluşan kırmızıdan kaç, hele hele yanda elit yaratıklar falan varsa, çekmişsen yanlışlıkla falan farketmeden, ölmen de canını sıkıyor falan. wow da götümü yaya yaya kasmıştım hakkaten, bu daha 2. bölgeden itibaren ağzıma sıçtı ya lan. hele hele o uzun uzun koşuşlar yüzünden, baya böyle sağ tuş, kapat yaptım.

hele hele böyle akşam çalışıp, eve döndükten sonra da, sabahtan shiftim varsa, kasmayabilirim level o gece yani. içimden gelmiyor lan hakkaten. 2 anime izler, çıkan dizilerden birini izler yatarım, kasamam kendimi o kadar.

ha kötü mü oyun? yok lan, eğlendim. görmek isterim daha fazla, keşfetmek isterim, takılmak isterim yani kendi halimde. hardcore olsa bile oyun, takılırsın da la bi 2-3 ay şu şekilde. o yüzden hala almayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...