Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Dried lake e hiç akmadım ya 60 act4teki deshret questini bitirir bitirmez resist capleyip gogo map işte. 5cye zaten full rez gear toplanıyor her karaktere. Hani o lvla gelip dried lake farmlamayı da anlamıyorum, git map yap her türlü daha iyi değil mi gerek currency gerek item olarak
Sosyal ağlarda paylaş

HC harflerinin bende çağırıştırdığı tek şey hayırlı cumalar. Sana da hayırlı cumalar karşim 8-)

Bu arada biraz bakındım millet de xoph olmadan oynuyormuş bültü, avatarsız kırmızı mapler bile yapılıyormuş. Nays aynen devam o zaman. Belki cumaya kadar 55 olurum ve balta da 5C a düşmüş olur
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Dried lake e hiç akmadım ya 60 act4teki deshret questini bitirir bitirmez resist capleyip gogo map işte. 5cye zaten full rez gear toplanıyor her karaktere. Hani o lvla gelip dried lake farmlamayı da anlamıyorum, git map yap her türlü daha iyi değil mi gerek currency gerek item olarak

dried lake'in layout çok iyi. maplerin çoğu patates.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

olm daha sc karakterde minik experiencelarım gidecek diye geriliyorum kaldı ki hc yani, ı ıh bana göre değil.

bazı hc karakterler sclere göre daha efektif oluyor ya. sc'de çok umursamıyor insanlar sonra abuk sabuk ölüp zaman kaybediyorlar, hc'de ağır ama sağlam kasıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bundan once surekli hc oynuyordum bende. Çok sacma sebeplerle ölünüyor deli ediyor insanı o da SC actim bu sefer. 80+ levelda dc yedim bir kere geri login oldum karakter screende standart yazıyor. O his müthis herkes yasamali.

Bu arada ngamahu icin super bir jewel dustu axedice satayım sana :)

Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

Laraken said:

olm daha sc karakterde minik experiencelarım gidecek diye geriliyorum kaldı ki hc yani, ı ıh bana göre değil.

bazı hc karakterler sclere göre daha efektif oluyor ya. sc'de çok umursamıyor insanlar sonra abuk sabuk ölüp zaman kaybediyorlar, hc'de ağır ama sağlam kasıyorsun.

da bi dc yiyip öldüğün zaman o harcadığın zamana da yazık olmuyor mu abi? komple elektriği gitmiş ülkeyiz yahu o riske girilmez bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...