Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

bu arada lvl7de tum masterlari hideouta cagirabiliyorsunuz ve daily gorevlerini yapabiliyorsunuz lvllarini yukseltmek icin. 7den once cagirma siniri var, mutlaka zana'yi en bastan bi alin hideouta cunku en zor lvl atlayani o, en cabuk 7 olan da haku oluyor genelde
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada 67 level olmuşsun hala ascendant değilsin git norm/cruel izaro kes. Deadeye ol Fast and deadly ve Far shot (drill neck varsa powerful precision al) sonra merc ve über yapınca da Endless munitionsu da dahil et. Death's opusda varsa gmp yerine lmp takarsın bosslarda slower projectile ile swaplarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi tempların pen sistemi farklı , bonus almıyor hic bi curseden ya da bonus penetrate den

0 direk gördügü tek resist/- e düsmüyor , gemler curseler veya flaskların hic bi etkisi yok sdf

he bide 6 a gerek kalmıyo ya 2-3 de gidiyosun lanet ettim sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm herolar ortak skill treeden puan veriyor evet, her hero her skill dağılımını yapabilir teoride. Ha pratikte öyle değil, atıyorum marauder başlarsan daha böyle physical giden dandun döven karakter yaparsın işte witch gidersen daha bi spellcaster.

Ha marauderla başlayıp spell caster yapmak da mümkün hatta bazı op buildler var o şekilde oynanan. Prestige classlar fark ediyor yani ki asıl olay orda, biraz daha ilerki aşama ama o. Sen kafandaki karakter tipini söyle (adam dövmece büyü atmaca ok atmaca vs.) ona göre karakter tavsiyesi verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

abi bütün herolar mı karşık?? yok mu tek düze bir hero onu açayım. templar açayım dedim okuduklarım ve izlediklerimden sonra beynim yandı d3'ten sonra. asdf

Liftingnerdbro dan bir tane noob friendly build bak oyna onu burada konuşulanları kavrayabilmen için oyunla haşir neşir olman lazım hajıt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...