Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Yazdığım cümle onları da kapsıyor o sarı çizgiye bakarsan üstte dağıttığın bütün passive pointleri o hybrid hp/es nodeları bağlıyor. O kısımda sadece büyük görünen nodeu refundlayabilirsin ya alternatif bir yerden bağlayacaksın üstü ya da üstü komple temizlicen en son bunlara gelcen.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Exploit fenaymış ama senin neden oynama şevkin kırıldı onu çözemedim?

Exploit yapanlarla aynı market, ekonomiyi kullandıgımız için? Bir nevi market manipülasyonuna yol açıyor ve bazı itemlar gereğinden fazla pahalı veya ucuz oluyor, kurcalanmış, bozuk market içinde oynuyorsun. Tabii bu kişiden kişiye göre değişir, ben oyunun trading kısmıyla daha ilgili olduğum için böyle düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle güzel bi harita yapmışlar redditte gördüm. N00blar için hangi zonelarda hangi questler / rewardlar var şeysi.

http://i.imgur.com/CgwqoFS.jpg

Tavsiyem tüm skill / respec rewardları alıp trialları kendi lvlında yapın zaten kolaylar geri dönüp uğraşmayın. Optional content aşağıdaki notlar hariç direk skip, zaten bakıyorum da çok az optional content varmış

Normal :

İlk actte medicine chest dahil herşeyi yapın çünkü o questten speed potion geliyor reward. Elinizde yoksa direk onu almalı, yok diğer karakterden speed potion aktardıysanız buna da skip.

İkinci actte önce sağ tarafları temizleyin, great white beast questini hiç yapmayın. Sonra sola geçin yolu açın ağacı poisonlayıp bandit questini bitirip devam.

Üçüncü actte library questinde reward yok gibi görünüyor ama ordaki npc tüm gemleri satan bi vendor artık, o yüzden normalde bi yapın questi. Gerisi full clear.

4. act zaten dümdüz, önce kaom ya da daresso fark etmiyor.

Cruel

İlk actte medicine chest skip, ikinci actte (önce sağ taraf) white beast skip, üçüncü actte library skip. 4 yine dümdüz

Merciless
İlk actte medicine chest skip, ikinci actte (yine önce sağ taraf) white beast skip, üçüncü actte library skip. 4. actte deshretin ruhunu kurtarıp bi sonraki waypointi açın, sonra gogo mapping. 4. act mercilessı bitirmeye gerek yok zaten imba build yoksa malachai zorlar, hiç bi rewardu da yok.

Build için çok core değilse lab için acele etmeyin, olmadı gültten biri sizi taşısın falan. Normal-Cruel-Merc 45-60-70te falan girerseniz lablar rahat olur kriz geçirtmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Level 72 de bir kere ölerek kestim merciless Malachai yi onda da dalmışım Piety e bakarken P1 de kafama gömçürdü lel

Merc lab i de aynı levelda yaptım orada da bir kere öldüm baştan girdim çünkü obelisk midir ne dalgaysa onlara tıklamak gerektiğini falan bilmiyordum ayı gibi bufflu geldi Izaro, teleport u da bilmiyordum kafama bir geçirdi sonra da spike trap in üstüne teleport etti gg eheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...