Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Pati gültü var ingame name i söyle alırlar. Beni adminbey yapmadıkları için alamıyorum =((

Red said:

bu league stones falan ne işe yarıyor ya. 3-4 tane düştü ama tam olarak ne amaçla kullanıldığını çözemedim.

Diablo gibi 3 aylık ligler oldu şimdiye kadar, diablodan farkı her ligin bi olayı vardı işte biri breach ligi breachlerden tonla yaratık akıyor, diğeri essence ligi donmuş mobları çözüp boss kesip essence topluyorsun craft için vs vs. Bu taşları koyunca o liglerin özellikleri çıkıyor belli bi süreyle. Mümkün olduğunca üçü de dolu gezmeye çalış daha çok mob daha çok xp daha çok loot
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya sinirlendim oyunu sildim. level 12 olmuştum. 2 saat dungeon farmladım görevi bitircem uydunet gitti. sonra geldi. girdim yine 1 saat baştan yapıyorken tekrar gitti.

kimse 1 daha sokamaz beni o dungeona. sildim. witcher 3 e devam edeyim dsfs.
Sosyal ağlarda paylaş

O bowla end game ölü olur leech yok geç onu hiçbişi de harcama drillneck legacy olmadığı sürece çok bi boost etmez. Ama pierceden dolayı clear speed yükselir bowun zaten pierce veriyormuş. Ayrıca bu durumda pierce gemde takman gerekiyor.
Şuan damagedan çok defansa ihtiyacın var ilerleyememin sebebi o gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Jewelları elreon armorları haku weaponları vagan bow belt vs tora link/gem olayları vorici map olayı zana spell işleri catarina hem levellaman gerekiyor hem de hideouta invite ederken sana verdikleri deviceları kullanman gerekiyor.

http://pathofexile.gamepedia.com/Master
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...