Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Rasmon said:

fb dual totem oynuyorum çok bayık ya bilerek öldüresim geliyo bazen.

Geçen sezon ben de denemiştim, %150 cast speedde bile o kadar yavaştı ki bileklerim isyan edip kendilerini kesmeye falan çalıştı. Bu sezon Ngahamulu cyclone raider yapayım diyorum ama kararsızım, böyle büff gelen güzel bi melee var mı acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Abi itemlardan diyorum %100 physical to random elem bir skillde nasıl flat stacklenmiyormuş?
Elemental damage + flat phys stacklicen işte itemlarda. Çünkü random element yapacak bişi yok fire cold light stackliyemezsin o yüzden elemental dmg + flat physcial den başka seçeneğin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ya build zaten hayvan gibi tanky, end-game'ın de bokunu çıkartmayacağım. shield yerine daha ofansif silahlara gitmek mantıklı değil mi?

build kaba hatlarıyla şöyle şu an.

http://poeplanner.com/AAYAAMsSAABjm40ILu2DGY4AXtN-fXX-uu967g6jiiP2TZKNfTB8UUeNv9Qjfyv9brF8w-aNufajFSAtgxm0vqcwcd2oS3g6QmVNvTZHfoTZapNM_04qI9NvJ5pqQzHDM1oa2sF07QUteu8uU9NvLOmGswDuKk1H4iLipDk_J0rIiq-QEXvDbqq18nJsbEYyCTWS2L3-Crc-QYf56Gh02mIYVoLHKPq4kxzcjxrr7prgRZ1TUqcI2CRWSI9Gm6EYajlSWAcy0UVHwGYEs6IAAAAAAAA=
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi o kılıkla hayvan tanky mi diyorsun sen bu builde ahsuhd t16 maplerde görürüm ben o tankyliği eauhs.
O shield ayrıca offensive bir item hiç miss geçmediğin için köpek gibi dps veriyor.Statlarına bakarsan gerisi çöp zaten :D İlerde op itemlar bulup hit chance yükseltirsen dual takılabilirsin sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dex ağırlıklı olduğundan accuracy taşır dedim ama taşımıyor herhalde.

wild strike 60% dan 100% e dönmüş bu arada ya, yeni fark ettim das.

şimdi farklı bir gözle bakayım.

silah tiplerine ait nodelara hiç girmedim ama aslında güzel dmg nodeları orada. tek bir itema bağlı oynamak istemiyorum oyunu zaten çok uzun süre oynamıyorum 2 haftada bayıp bırakıyorum. o sürede de sürekli bir item değiştirme heyecanı olsun istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...