Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

adam yapmış olmuş valla https://www.youtube.com/watch?v=Ze9LQlC-9v0
dps konusuna benim de kafam ermedi ama fazlasıyla yetmiş videolarda göründüğüne göre

ben biraz değiştirdim, biraz daha tankı kısıp dps i arttırdım (nasıl olsa derin endgame e girmeyeceğim diye)

sword ve dw nodelarına girdim, crit multip'dan kaçıp chance'ı alabildiğim kadarıyla aldım. elemental overload u patlattım. 2. curse u dropladım

http://poeplanner.com/AAYAAOsSAABzm40ILu2DGY4AXtN-fXX-uu967g6jiiP2TZKNfTB8UUeNv9Qjfyv9brF8w-aNufajFSAtgxm0vqcwcd2oS3g6QmVNvTZHfoTZapNM_04qI9NvJ5pqQzHDM1oa2sF07QUteu8uU9NvLOmGswDuKk1H4iLipDk_J0rIiq-QEXvDbqrUUsv1MbDcvecP3Q3glZ-CVugXPhSOwHb8xQ2NFfZieQAGh3ZKfWeg45-3F4Dh4l44lrXycmxsRjIJNZLYvf4Ktz5Bh_nogsco-riTHNzr7qcI2CRWSD7PveZfcBcmeoTQrUHQg20AAAAAAA==

elemental overload ne kadar etkili olur bu build için (wildstrike kullanacak).

sizce ilk elemental overload'a mı gideyim yoksa duelist tarafındaki daha temel şeyleri mi alayım. sword nodelarını sona bırakacağım.

ascendencylerden emin değilim, onlara yolda tekrar bakacam artık
Sosyal ağlarda paylaş

ben soyle birsey yapardım muhtemelen emin degilim ama

http://poeplanner.com/AAYAAOMSAABvm40ILu2DGY4AXtN-fXX-uu967g6jiiP2TZKNfTB8UUeNv9Qjfyv9brF8w-aNufajFSAtgxm0vqcwcd2oS3g6QmVNvTZHfoTZapNM_0MxwzNaGizphrMA7ipNPydKyG6q1FLL9TGw3L3nDxc-FI7AdvzFDY0V9mJ5AAaHdkp9txeA4eJeOJa18nJsbEYyCTWS2L0-z73mBbXC7LTFYqxsjAzypcudqjY9bWy1SNRChG91_Ra_JpVh4lVLjDYbyOOEDdFjQ-LV7UGJ03BS51Qk_f_eX3AXJnqE0K1B0INtAAAAAAA=
Sosyal ağlarda paylaş

peki wild strike için EQ'a ne diyorsunuz? mantıklı mı? 3 element sürekli farklı farklı vurduğu için ve ağırlıklı olarak atk speed e gittiğimizi düşünürsek. arda arda aynı elementi proclarsa tatsız olabilir sanki?

EQ ve EO nun etkisini kafamda kestiremediğim için treenin son haline karar veremiyorum. flat crit/dmg'a gitmek mi yoksa EO ya gitmek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

EQ dediğin nedir? EO cheap boost crit/multi her türlü döver end gamede.
Hala abyssus taraftarı crit taraftarıyım ben max dps için ama bayağı bir hp stacklemen lazım abby takarken one shot yememek için. Hazır legacy iken legacy lightning coil falan bulursan efsane olabilir :D şuanki hali de abyssusun açığını kapatır ama hp lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

EQ dediğim EE ya. kafamdaki sorular şunlar:

EO yay or nay? (flat dmg + crit ezer diyorsan hiç bu topa girmiyorum)
EE yay or nay? (wildstrike gibi bir mekanikte efektif olabilir gibi?)
WoD yay or nay? (2. curse için oraya çıkarsam baya point veriyorum)

silah olarak sword en kafası rahat olan gibi. bol bol crit seçeneği var eğer crite gitmek istersem. crit istemezsem de rangeı olan thrusting türlerini kullanırım diye şey ettim.

6 frenzy ile avatar of slaughter yanına avatar of chase ile onslaught foreva.
Sosyal ağlarda paylaş

abi builde göre değişir o iş bilmiyorum ne oynuyor ama life gidiyorsan ilk oak must değişmez kanun. 2. tamamen opsiyon genelde skill alınır ama duruma göre as/cs/pdmg alınabilir. 3. tamamıyla build ile alakalı crit buildse muhtemel aliradır.
Sosyal ağlarda paylaş

olm bot gibi ad3m'in linklediği buildi yapıyorum. 50 küsur oldum, h&s özlemişim baya ya. diablo 3'ten daha fazla keyif aldım bunu oynarken.

level kaçtan sonra düşen itemlar para eder ki acaba? ha yine anlamayacam zaten para eder mi etmez mi fsdfd, fakirler için hangi itemlarda ne özellikler para eder diye bi guide var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Düşük lvlda itemların hiç biri para etmez, guide var tabi poe drop guide falan diye arat da lvl 75 80 falan olup yüksek lvl maplere girmeye başlamadan hiç bişi satmaz. Rollanan çok fazla değişken var ama düşük lvllarda adam gibi roll yok boşuna kasma sat topladıklarını.

Neversink in lootfilterı var onu da indir hiç değilse düşen itemlardan dandikleri görmemiş olursun. Lvl kasarken anca çok linkli itemlar falan işine yarar, işte currencyleri rahat görürsün filterın faydası o başta. İlerde de para edebilecek itemları gösteriyor sadece, lvlına göre scalingi var baya işe yarıyor.

Diablodan tabii ki iyi oyun, 100 farklı bült var hepsi iş yapıyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...