Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ya hu oyunu biliyorum. Geçen seneden beri oynuyorum ara ara. 75+ üstü karakterler falan da yaptım. Map de yaptım, crafting'te. "Bunları yapamıyorum ben ühühühüh" değil derdim.

İşe yarayacağını bilerek farming yapmak. Başka br şey dayatılmasın abi. Bu sadece. Yoksa rng tabii herşey. Üst üste 20 saniye arayla 3 legendary de düşüyor, 20 saat ara vermeksizin oynasan 1 tane bile düşmeyebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi map dropları falan gayet iyi bana sorarsan. en kötüsü 78 level itemı 2-3 chaosa satıyorum zaten.

yani olay bana düşmüyor currency ile item almaya zorluyor dersen, belirli bi leveldan sonra 77 mape 3 chaos fee ile bir runda 15 chaos alıyosun. Opisyon çok yani. Oyunu bilmiyosun demedim bu arada yanlış anlaşılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahah bu arada en büyük hırsım aslında şey craftingle alakalı; geçen sene 6 socket'li (ki 5L idi), bayağı yüksek armorlu, str'li, life'lı, resistli chestimi 6L yapmak için uğraşırken, yanlışlıkla orb of fusing yerine, jeweller's orb basmıştım. O an bilgisayarımı falan kırmak geçit içimden. Ondan beridir tepkiliyim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Papers please den falan bahsetmiş miyim orada?

Durduğun yerde strawman yapıyorsun ya.

Gone Home u zaten duymadım bile.

Bu sene bir oyunu GOTY seçecek olsam PoE mi seçerdim? Bilemiyorum, oyunun kalitesinden ziyade AAA D3 ü tokatlayabilen indie oyun olarak bir önemi var bence, kararda bu etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Ben şahsen bu seneki oyunlardan en çok Tomb Raider i beğendim, o da bir not olarak dursun köşede.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
o modda oynamak zorunda değilsin 4-5 modu vardı en son oyunun, softcore ve hiçbirşeyin silinmediği modu var. ki 4-5 ay a resetlenen mod bile 4-5 ay sonunda karakterini normal mod a atıyor diye hatırlıyorum.

Oyun iyi ya bende arada girip bakıyorum da ne biliyim o ilk öğrenme ve karakterini geliştirme ilk 2 ayından sonra hele birde talent reset falan geldimi tekrardan aynı şevkle oynayamıyorsun sanki.

Not: Bide tabi malesef sadece teknik açıdan d3'ün çok çok altında kaldığından 2-3 ay sonra göze batmaya başlıyor motoru. Başlarda acayip zengin ve içerikli bir oyun olduğundan pek batmıyor çünkü günde 5 saat gameplayiniz varsa 2-3 saati galaxy tree de geçiyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...