Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

PoE çok iyi tasarlanmış bir oyun (teknik olarak değil hns genresi boyutunda) : skill sistemi, talent sistemi, dungeon sistemi, end-game sistemleri, itemization, ligler vs. genre'nin en büyük problemlerini aşarak, en mümkün derinliği kazandırmışlar. gönül isterdi adamlar teknik anlamda daha iyi olsalardı. desync vs. gibi eksiklikler olmasaydı. production daha hızlı olsaydı. kombat biraz daha smooth olsaydı.

bunların üzerinden gelirler elbette ama zaman alacak. çok güzel para kazanıyorlar. o parayı iyi yatırımlara çevirebilecek kafada üretenler. hns'de ben poe'nin liderliği birine bırakacağını düşünmüyorum şu noktadan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

En Baba Guild _ A Few Good Man
Takim oyununa yatkin , yas ortalamasi yuksek , craft-build-trade konularina hakim , fikir alip tartisabileceginiz uyelere sahiptir. Guild stash su an kapalidir.
Guild uyeligi , sosyal zekasi yuksek olan herkese aciktir.
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/750889
İletisim icin ign : Deathloke , Kuunkhaai
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Ya ben muhtemelen bu şuan diablodaki expansion ayarları patchiyle expansiona kadarki 3-4 haftalık periyotta iyice diabloya doyarım, sonra da yüzüne bakmam gibi geliyor.

Poeye bir helal olsun da benden. Azıcık physic motoru yapsalar azıcık dynamic effect yapsalar aslında herkes benim gibi düşünecek de adamların ofisi avusturalyada kanguruların aborjinlerin arasında iki oda garibanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi patch ve resetle beraber tekrar başlamak istiyorum ,dual wield ,blender tadında ,bolca sustain i olan ,hızlı attack speedli bişi oynayasım var ,scion mu duelist mi yoksa diğer karakterlerden de olur mu ?

Bir de patchte skıill tree ne kadar değişiyor bilmiyorum da yine geçen sezon gibi ilk karakterler deneme olarak çöpe mi atıcaz yoksa guide tarzı birşeyler önerebilir misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Şimdi patch ve resetle beraber tekrar başlamak istiyorum ,dual wield ,blender tadında ,bolca sustain i olan ,hızlı attack speedli bişi oynayasım var ,scion mu duelist mi yoksa diğer karakterlerden de olur mu ?

Bir de patchte skıill tree ne kadar değişiyor bilmiyorum da yine geçen sezon gibi ilk karakterler deneme olarak çöpe mi atıcaz yoksa guide tarzı birşeyler önerebilir misiniz?

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/491481

Benim düelistimin buildi düelist mara yada scion açabilirsin
düelist daha rahat olur lvl açısından .

Yalnız soultaker lazım mana yetiştiremezsin cyclone a başka türlü :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...