Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rimworld (kickstarter)

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

Adam söylemiş zaten. "Oyunun son hali bu değil, grafik yeteneklerim çok kötü o yüzden stil ve grafik konseptini Prison Architect'ten aldım. Siz para verince gerçek bir tasarımcı alacam o yapacak. Zaten Prison Arhictect'teki elemanlarla da görüştüm kullanmama karşı çıkmadılar, tam tersine desteklediler" demiş.
Para vermem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Oha sayfalarca beklerken 4 post çıktı sadece. Sakın almayın bu oyunu, o kadar bela ki günlerdir kalkamıyorum başından. Kediler falan açlıktan öldü.

Gerçi yazarken aklıma gelmedi, daha Steam'de olmadığı için bu kadar az ilgi olabilir.
http://store.steampowered.com/app/294100/

Yakında Steam'e de çıkıyor. Planetbase, Prison Architech falan sevdiyseniz kesinlikle oynamanız gerek bu oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Ben alfadayken oynadım. Gayet sonuna kadar sarıyor. Hiç öyle bug mug da olmadı. Hatta sağlam bir mod komunitesi falan da oluşuyor. Onlarla iyice zevkli bir oyun.

Ama ne oynadığını bilmen lazım. Yabancı gezegene 3-10 kişilik koloniler kurup hayatta kalmaya ve gelişmeye çalışıyorsun. "Kolonideki adamlar birbiriyle kavga çıkardı elemanlardan birinin kolu koptu, sonra korsanlar saldırdı ekinleri yaktılar, kışa aç kaldın ama korsanlardan birinin kolunu alıp kopan adama taktın." falan gibi oynuyorsun oyunu. Öyle piksel sayısı artar umuduyla, rtsmiş veya minecraftmış kafasıyla falan hiç girmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
dağları delmek.

said:
What happens when you give a Hard Worker pawn Wake-Up, Cargo Shorts, Overalls, a Construction Jacket, then a Fiber Skin Suit? 1500% mining speed, that's what! Watch as we push the limits of reality and Gustav becomes one with the Earth.

https://www.youtube.com/watch?v=tj6OLnUolFU
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaş nasıl nefretlik bi oyunmuş bu ya

geçen akşam 9'da aldım "biraz bakayım yea beğenmezsem refund'larım" deyip gece 4'te işe gidene kadar kapatamadım.

bugün de off'tum, gün içinde hiç oynamadım nerdeyse. sonra akşam 9 gibi başlayıp bi 5 saat daha gömdüm. yarın iş var abv

ama husky'lerim yavruladı ehe <3
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...