Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rimworld (kickstarter)

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

5. playthrough da falan istediğim sinerjiyi yakaladım.

doğrusu 4. de yakalamıştım hatta ship techleri açmaya başlamıştım ama psychic drone geldi, extreme -50 veriyor daimi olarak. 1 ay bekledim gitmedi. mental break downlar yönetilemez hale geldi ehh dedim kapattım.

rough, random randy, tribe

from zero to hero :)

techlerin yarısından çoğu bitti

er ya da geç dağın içerisinde olduğun için infestation yaşanacak ve böcekler tüm adamlarını uykularında gankleyecek bilgin olsun.

dağların içine kurulmayın abi şu oyunda aşırı saçma yani. infestation abartı OP olduğu için hiçbir şekilde kurtulamıyorsunuz. tek çözüm dağda evinize bağlantılı 20x20 falan bir alan daha kazıp boş bırakmak. oyun hive'ların hepsini oraya spawn ediyor falan da bug abuse gibi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

benim koloni yaşlılıktan ölecek neredeyse o kadar ilerledim ki yarısında katarat prostat var. kimisinin böbreğini ciğerini değiştirdim çenesini yaptırdım. takma kol bacak ashdhah hep bir yaşanmışlıklar. 1 tane düzgün adam yok en gençleri 48 yaşında.

Keşke çolukları çocukları olsa çok büyük eksiklik bence oyun o konuda.

henüz koloniyi dağıtmadım yada birine saldırmadım onu yapacam ilk fırsatta. Birde tavsiye heykel ve kıyafet yapın sürekli çok yüksek fiyatlara satılıyor merchantlara.
Sosyal ağlarda paylaş

sıcak çarpmasından nasıl korunuyorsunuz? kaza ile ineceğiniz yere kadar seçmediğinizi varsayarak soruyorum :P.

soğutucu bir halta yaramıyor gibi. ilk denemede havalandırma kurdum bir işe yaramadı.
ikinci denemede her odaya ayrı soğutucu koydum.. içerisi 100 dereceleri gördü :D.

2 dir herkes ölüyor.

edit: ulan! sıcak soğuk diye ufak bir ikonu varmış. soğutacağı ısıtacağı taraf mı bu yani. hepsi oda içindeydi, orada mı sıçtık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...