Jump to content

Apis

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.891
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Apis hakkında

 • Rütbe
  Apis

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Apis

  Song of Syx

  Proje müthiş ama tek bir adam yapıyor bunu. Yani çıkış tarihi on yıl içerisinde random bir zaman. O da bitebilirse?
 2. Apis

  Hearts of Iron 4

  Şu "planlama ve savaşı AI'ya devretme" kısmını kapama imkanı yok mu? En düşük hızda amele gibi bütün orduyu kendim yönetmek istiyorum. Bunu yapabiliyorsun ama planlama bonusları alamayınca da, karşı taraf aldığından baya dezavantajlı oluyorsun
 3. Apis

  ANNO 1800

  Oyuna resmen aşık olmuştum. Ta ki üç yıldızlı rakibi savaşta sadece ana adasına hapsetmeme rağmen ekonomisinin bundan zerre zarar görmediğini, hala deli gibi benden çok daha teknolojik ve zor gemiler çıkarmaya devam ettiğini görene kadar. Zaten yeni haritalarda da TOKİ gibi konutlaşmışlardı ben oraya gittiğimde. Aynısı bana olsa, bir rakip adalar arası ticaretimi kesse vs, ekonomim 5. dakkada çöker, 10. dakikada da halk beni limanda sallandırırdı. Bu kadar hile açıkçası tüm hevesimi kaçırıyor. Elbette hile yapacak ai ama üretim zincirleri, halkın ihtiyaçlarını karşılama ile bu kadar çok alakalı bir oyunda da yapay zekanın bunların HİÇBİRİ ile sınırlandırılmaması tüm ANNO mantığına ters. Hatta rezilliğe gel, herifin ana adası harici 2 büyük adası var. İkisini de aldım. Haritada hiçbir savaş gemisini bırakmadım. Ama diplomasi ekranında yazan military ve economy rakamları milim oynamadı. E .... böyle işi?
 4. Apis

  Greedfall

  Dünya, atmosfer flan çok güzelde; büyü/savaş dinamkleri kıt, animasyonlar kütük, arayüz kötü. Kısaca fikir iyi de uygulama vasat.
 5. Apis

  Starsector

  Bitsin bakarız. Yarım oyunlardan gına geldi. Ama umut vaad ediyor.
 6. Apis

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Yetkililere sesleniyorum; Lütfen bu başlık altına çıkış tarihi açıklanıncaya kadar birşey yazmak yasaklansın. Duygularımızla oynanıyor.
 7. Apis

  Starbase

 8. Apis

  Fallout 76

  Adamlar Nuka Dark adında bir Rom çıkarmışlar ama düz, normal bir şişenin üzerine roket şeklinde siyah bir plastik koruyucu var o kadar. Tüm özelliği bu. Millette o siyah plastik koruyucuyu asıl cam şişe sanmış. İkinci bir kanvas çanta durumu.
 9. Apis

  Frostpunk

  Ne lezzetli olur ha. Bu adamların hikaye aktarımı mükemmel. Uİ işlerini fln güzel halledebilirlerse çok iyi bir RPG çıkartabilirler...
 10. Apis

  UBOAT

  Bir süredir beklediğim bir oyundu ama EA olarak çıkması biraz düşündürttü. Açıkçası tam sürüme kadar beklemeyi planlıyorum. Firma ilgili gözüküyor, Buglar konusunda çalışacaklarını ve Uİ'yi düzelteceklerini söylemişler , Steam Rewiev %78 olsa da zamanında EA maceralarından ağzı yananlardanım. Oynayan, genel olarak bir yorum yapabilecek var mı?
 11. Apis

  Imperator: Rome

  Steam reviewleri %49. Genel eleştiri bu sefer DLC olarak gelecek kısımların ana oyundan çok bariz kesildiği ve yokluklarında oyunun oldukça tekdüze ve bayat olduğu. Tamam Paradox = DLC ama bu sefer su kaçırmışlar gibi gözüküyor.
 12. Apis

  Dwarf Fortress - Tutorialımsı, Soru Cevapımsı, Tanıtımımsı

  Sevindim yahu, hem mod (grafik modu) sayısı da artacaktır. İçerik olarak dünyada daha fazla içerik sunabilen bir oyun yok...
 13. Apis

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  At mı? Ne atı? Ulan bana kalsa hala elde mızrak mağaradan çıkıyorduk her sabah rızkımız için :D La Viva Muhafazakarlık !!!
 14. Apis

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  Aşırı muhafazakar biri olarak; "eski patiyi isterik!" Geyik bir yana eskisi daha derli topluydu yahu? Bunca sene eski formata alışmışız bir kere.
 15. Apis

  Fallout 76

  Firmalar (büyük küçük fark etmez) baktılar ne rezillik çıkarsa çıksın satıyorlar oyunları, e o zaman sallamamaya başladılar bence. Her sene en az 5-6 büyük rezillik göüryoruz da ne olur? Hiçbir şey. Activision, EA, Bethesta filan zaten bunu alışkanlık haline getirmişti de bu sene Blizzard'ın da sürüye katılması kötü oldu.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...