Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spotify Türkiye'de

roket adam

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

aile olayında şunu merak ediyorum, diğerlerinin dinledikleri müzikler senin profili etkiliyor mu? haftalık keşiflerini falan?

valla biz birbirimizden bihaberiz, hic bisey gelmiyo akisa.

gunduzleri greatest hits, yalniz kalinca da cansever dinleyebiliyorum

tesekkurler spotify
Sosyal ağlarda paylaş

flac lazım değil bana o kadar ekstrem çıkmıyorum, zaten 1000tl'lik bi kulaklığım da yok sdf.

haftalık keşif, mood'lara göre playlistler ve tavsiyeler bulabilmek, eve geldiğin gibi mobilde çalan şarkının pc'de direkt kaldığı yerden devam etmesi, 2010'dan beri oluşturduğum playlistler (yaa yaa, zamanında fransa proxyleriyle aylık aktif etme işkencelerini, fransızca reklamları boşa çekmedik) vs var. bu saatten sonra değiştirmem, ki zaten adamların politikalarını ve müşteriye yaklaşımlarını da seviyorum.

hesapta para mı yok, ordan ufacık uyarıyor bak sevgili razzraziel ödemeni alamadık bi bak istersen diye ama premium'u 2-3 hafta daha devam ettiriyor. kapattığını görmedim yani.

nese aile hesabında diğerlerinin dinledikleri haftalık keşifleri etkiler mi onu söyleyin bana, efsane parçalar keşfediyorum oradan ve belli bi seviyenin altında parça çıkmıyor mesela. tamam belli bi havuzdan çekiyor başkalarına da ortak parçalar çıkartıyordur ama bildiğin dinlemeyeceğim hiç bi şarkı çıkmadı daha orada. ıyy bune diyip kapatmadım yani. onu etkilerse aileye geçmem
Sosyal ağlarda paylaş

fiyat kampanyalar hizmet falan super de su clienti bir adam edemediler. local file management hala patato. albumlere dahil liste, tag falan hicbir sey yapamiyorsun. siralama opsiyonlari bile yetersiz. buton tipiyle discover vesaire layoutla ugrasacaklarina keske usability kassalar biraz. bir baska sikinti da albumleri kaldirip tekrar eklediklerinde o albumu hic kaydetmemis gibi oluyor. bazi sanatcilarda bu cok sik yasaniyor niye bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

µh said:

http://www.winamp.com/

bunun eski hafif versiyonlarından birini yükleyeyim dedim ama o kadar eski yüklemişim ki playliste sürükle bırak yapamıyorum.

ne kadar eski yükledin ki? 2.666 yüklesen her şeyi destekliyor olması lazımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...