Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spotify Türkiye'de

roket adam

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
başlığı görmüşken yazayım. geçenlerde hacklendim, ve sadece spotify hesabım hacklendi anlamadım da nolduğunu. birsini niye hackler bunu onu da anlamadım zaten. mailim falan herşey tamam, yerli yerinde duruyor. fakat spotify gitti lol

ama adamların supportu çok iyi, türk bir eleman ile mailleştik. gayet güzel yardımcı oldu. hallettik 15 dakika içerisinde. ama niye ve nasıl oldu bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

başlığı görmüşken yazayım. geçenlerde hacklendim, ve sadece spotify hesabım hacklendi anlamadım da nolduğunu. birsini niye hackler bunu onu da anlamadım zaten. mailim falan herşey tamam, yerli yerinde duruyor. fakat spotify gitti lol

ama adamların supportu çok iyi, türk bir eleman ile mailleştik. gayet güzel yardımcı oldu. hallettik 15 dakika içerisinde. ama niye ve nasıl oldu bilmiyorum.

Hacklenmişti zaten. Şirket kabul etmiyordu ama. Yine de şifrelerinizi değiştirin demişlerdi bir ay önce felan.

İlgili link:
http://techcrunch.com/2016/04/25/hundreds-of-spotify-credentials-appear-online-users-report-accounts-hacked-emails-changed/
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
deadwoll said:

Yok oyle bir sey, ben aile uyeligi aldim. Anam babam bi adreste, kardesim bi adreste, eski kiz arkadasim baska adreste, son uyeligi verdigim hatun bambaska adreste. Hepsi takir takir dinliyor, adres falan da sormadi hic.

şair türk aile yapısına uygunum ama seviştiğim insanlar var demiş burda dfhdsfhdsfh
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Yok oyle bir sey, ben aile uyeligi aldim. Anam babam bi adreste, kardesim bi adreste, eski kiz arkadasim baska adreste, son uyeligi verdigim hatun bambaska adreste. Hepsi takir takir dinliyor, adres falan da sormadi hic.

evet kullanılıyor ama adres soruyor bendekinde. adres yerine benim yazdıgım adresi yazarsa verdiğim kişi kullanıyor rahatça.

bu arada 3 tane boşluk var şu an aile paketinde aylık 2.5 tl'den veriyorum sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...