Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

o listede bir gariplik var çünkü 2070 ile 3060ti neredeyse aynı benchmarklarda, 3 serisinin ray tracing performansı o kadar dramatik farkettirmemesi lazım.

ray tracing de gördüğüm yenilen performans darbesine değecek birşey değil gördüğüm henüz. ne zaman gpu'larda ona ayrılan kısım yenilen darbeyi makul ölçüye düşürecek noktaya gelir, o zaman esprisi olur. 15-20 yıl önce all shadows veya max particles gibi birşey. o projeksiyona göre 2030 ancak.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya eskiden marketlerde joystick olurdu 20-30 lira en basit tipte. Aratiyorum bulamiyorum, 500-1000 liralik seyler cikiyor teferruatli. Zaten joystick gamepad ayirt edemeyenler sagolsun hep gamepad cikiyor da. Bulunca da o pahali urunler var. Bilen varsa yonlendirirse super olur. Cok basit boyle bir cubuk birkac tus en ucuzlari oluyordu. 

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, sylvanas dedi ki:

Ya eskiden marketlerde joystick olurdu 20-30 lira en basit tipte. Aratiyorum bulamiyorum, 500-1000 liralik seyler cikiyor teferruatli. Zaten joystick gamepad ayirt edemeyenler sagolsun hep gamepad cikiyor da. Bulunca da o pahali urunler var. Bilen varsa yonlendirirse super olur. Cok basit boyle bir cubuk birkac tus en ucuzlari oluyordu. 

eskiden dediğin 2008 felan sanırım. dolar FECİİİİ arttığı için en aşağı 500 TL'lik ürünler bulman normal.

gördüğüm en ucuz joystick şu:

https://www.amazon.com.tr/Thrustmaster-2960623-2960623-USB-Joystick-Siyah/dp/B00A8XGF3U

Sosyal ağlarda paylaş

Diy zor ya onceden kartonlu falan vr gozluk yapayim demistim guzelim durbunu parcaladigimla kaldim dsb.

Bizde onceden direksiyon joystick gamepad falan vardi yegenlere dagitmistim takilin diye resmen gelecege yatirimmis en ucuzu bile. Su ustteki gibi 200-300 max veririm zaten fsx elite falan oynamak icin. Ne acayip olmus pc parca fiyatlari.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...