Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

kartlar + sattığım tf2 itemlarıyla 2 oyun aldım. ki ayrıca 3 oyun + summer sale zımbırtısını craftladım. ama sonu yok bunun. bi bok düştüğü de yok. noldu yani oyunda leve1 oldum emoticon ile profile bacround verdi. aynı oyundan başka kartta düşmeyeceği için ya yeni oyun alacaksın onun kartları trade edicen ya da wallet'a para atıcan. tam bir sömürü. şişkoya yakıştıramdım.

şuan hala 5-6 cardlı oyunum var da 30gb yükleyemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

ben gece yarısı bir oylama kaçırıyorum sanki???

Sanırım Lords of Football, I am Alive, Universe Sandbox alıcam..

Killer said:

beyler kızlarla mesajlaşıyodm uyuyamadım 50dk var daha lan

şu arada kaynamasın..

bildiğin uyuyamadım lan sonrasında da sgks kalktım oyladım

şu an ki oylama çok kritik beyler üç oyunu da merk ediyorum. wat do?
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

neyi sömürü abi? para ile kart alma market'ten steam'de kendileri de yazmış show off diye bir olayı yok. sen kart düşürüp satıp oyun alıyorsun ve bunun adı sömürü oluyor, nasıl oluyor anlamadım ben.

uzun vadede sömürü. bone gibi 1000 tane oyunun yoksa diyelim 50 oyunun var bunların 10 tanesinden kart düşüyor. hepsinden her kartı düşürdün ve sattın oyun aldın.ya da craft yaptın bitti. bundan sonra card macerana devam etmek istersen nasıl edeceksin ?. summersale bitecek elbet. gidip card için oyunlara ya 15 dolarlar vericeksin ya da en mantıklısı marketten abanıcaksın.

hadi ben gidip daha almam ama bir ortamda level kasma craft ve ah varsa millet wallet'a abanıcaktır. mebla ufak belki 0.20 ler 0.30 lar olsa da bu olaydan sitim ağır sömürü yapar. para vermeyin demeleri bişi ifade etmiyor sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi niye geyik yapıyorsunuz ki :)

tabi dövmüyorlar. tabi herkes istediği şekilde para harcar. tabi ben almaya mecbur değilim.

benim anlatmak istediğim bu değil. sonuçta level kasmak istersen istediğin kadar oyun al sistem seni yine 0.20 dolar vermeye itecekse bu sömürü. diablo'da ah var diye ağlayanlar şişko yapınca laf etmiyor.

şuan biz bedeve oyun almaya derdindeyiz. kar kardır mantığındayız. da millet badge kasacak işte.
Sosyal ağlarda paylaş

satan da oyuncu alan da oyuncu. sadece görüntü olsun diye rozet alıyosun. yani steam ile alakası da yok olayın. fikri getirenlere destek verdi sadece ve badge sayfasını düzenledi.

ben sadece olan oyumlarımdaki kartları satarak 15 dolar kazanıp 3 oyun aldım memnunum. rozet toplayan da memnunki topluyor. oyun firması fazla oyun satıyor memnun. card'dan olmasa da artan oyun satışından ve markete olan ilgiden valve memnun. herkesin memnun olduğu yerde daha ne kötü niyet arıyosunuz =)

edit: red diablodaki ah oyunu etkiliyordu. oyunda iyi item için ah'yi zorluyordu. adam gibi rare düşmüyordu. bunda oyunlardan bağımsız görsel bir rozet için her şey. yani arada uçurum var. diablo ah ile kıyaslamak abes bence.
Sosyal ağlarda paylaş

red, amarigalıların 100 yıllık beyzbolcu kartı olayı bu. meraklısına. nasıl o kartlar bedava değilse bunlar da değil.

işlev olarak tamamen gereksiz, meraklısına card collecting olayı işte. "ya illa toplamam lazım" diye hissediyorsa insan kendini, demek ki işlevi o.
https://lh5.ggpht.com/-3Xk0ISLuM8E/UNG8iLJT1mI/AAAAAAAAAcc/utBcgrGfIJs/s454/Gotta%2520catchem%2520all.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...