Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Dei said:

amca

"odada durmak sağlığın için kötü" diyip, iyi bir amca izlenimi yaratıp, sapık gibi heykel arkalarından hasta karımıza kızımıza bakan amca olan karakterle özdeşleşemem aga. hazır oraya kadar getirdin, tecavüzü de edeydin, rahatlayaydın. en azından hapse girerdin, dert yaşamazdın. zaten az da yiyor tecavüzcüler. heh.

abi buna cevap bile vermiyicem komik bi yorum olmuş zira. güldüm yani.

Dei said:

o kız o kadar kolay çıkmamalıydı abi. o kadar ani ve kolay olmamalıydı. hani film düşünsene, hayatın ta kendisinden korktuğu için odaya kitlenmiş, dışarı çıkmayan, insanları görmeyen bir insanla, sadece kapı arkasından konuşan kadın portresi biriktiren, bissürü kitap okumuş yaşlı bir otaku amca. nasıl diyaloglar dönebilirdi. oysa onun yerine karı kız gibi trip adan amcam, bu amcama aşık olan abla...

anlamıyor olabilirim. birazcık bile eğlenmediğim gerçeğini değiştirmeyecek. fakat keşke ilk defa izleseydim de, sonunun büyüsüne ben de kapılabilseydim.

O sahnede filmin bize söylemek istediği, kızın Oldman'in yerde yattığını görünce çıkıyor olması gerçekten ona verdiği değerin ne kadar büyük olduğunu, kendi hastalığını yenecek cesareti bile bulabildiğini vurgulamak istemesiydi. Filmin sonunda ise, yönetmen sol kroşe vuruyor bu konuda tam olarak.

Trip konusunda ise Oldman'in ilişkiler konusunda çok acemi olduğu ve bu yüzden Robert'dan yardım aldığını bütün film boyunca görüyoruz zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

http://www.movieposterdb.com/posters/08_06/1988/95031/l_95031_a10fbf69.jpg

dirty rotten scoundrels (1988)

şunu 3. veya 4. kez izledim. ilk izlemişim kadar eğlendim yine. yıllar geçtikçe eskimeyenlerden. seyretmemiş olan varsa seyretsin. türünün en iyisi bence.

hatta bunu arada derede filmlere de ekleyelim. çok iyi olmasına rağmen eski olduğu için çok kişinin haberi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

dün seyrettim

http://www-deadline-com.vimg.net/wp-content/uploads/2013/12/xthe-wolf-of-wall-street-leonardo-dicaprio-poster_jpg_pagespeed_ic_-p9xvpOtUx__131201100559-275x275.jpg

"i fucked her brains out... for 11 seconds."

şurda HIRKF diye güldüm, başka da kimse gülmedi lan :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...