Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20131002122858/disney/images/5/58/Frozen-movie-poster.jpg

baya güzeldi ya, başından sonuna kadar bir solukta izledim

bi de karakterler düzgün düzgün konuşurlarken bi anda şarkı söylemeye başlamasalardı daha iyi olurdu ama o benim beğenime kalmış bişey tabi. yoksa gayet kaliteliydi şarkılar filan
Sosyal ağlarda paylaş

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTQyMDE0MTY0OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjI2OTI0OQ@@._V1__SX1299_SY611_.jpg

Açık konuşmak gerekirse izlemeye biraz ön yargılı başlamıştım. Motor sporlarını sevdiğim için akşam zaman geçirici bir film olur diye düşünmüştüm. Ama başarılı bir filmdi. Tavsiye ederim.

7.5/10
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Red said:

filmi beğendim mi beğenmedim mi anlayamadım. keanu reeves o kadar poker facedi ki film boyunca beni de öyle yaptı sdfs. hani oynaması gereken karakter mi öyleydi yoksa adam hakkaten mutsuz ve bitmiş mi nedir anlamadım ahah. baya donuktu adam.

ben de bugün izledim
beğendiğim yerleri var beğenmediğim yerleri var

mesela
niye fantastiğe girmişler anlamadım. filmin ana konusu gayet dönem politikası üzerine, fantastiğe girelim fantastikli sevenler de gelsin izlesin diye düşünmüşler bence, zaten film konusundaki en büyük hayalkırıklığı muhtemelen o yüzden. filmin başındaki demon yerine kocaman bi kaplan falan bişey koy, cadı yerine de assassin koy, NOLCAK yani? daha bile güzel olurdu hatta.
ha filmi izlerken tek bir savunma geldi aklıma, o da filmin yüzyıllar öncesinde geçen bir hikayeden uyarlanmış olması. yani gerçek bir hikayenin masal haline getirilmesiyle fantastik öğeler konulmuş olabilir içine, ama filmde bu daha iyi uygulamaya geçirilebilirdi.

neyse fantastikliyi geçtim, zaten filmin daha büyük bi sorunu var
film boyunca konuşan ve anadili japonca olmayan tek kişi var, o da ronin'in köle olarak satıldığı gemide konuşan dövmeli dallama. onun dışında herkes, ronin dahil olmak üzere, japonya'da doğmuş ve büyümüş. e abi niye ingilizce konuşturuyosun o zaman sen bu insanlara, yazık değil mi? mis gibi japonca konuşsunlar işte yamuk yumuk ingilizce konuşucaklarına. keanu abiye de öğretiverirdiniz nolcak yani, zaten adam 11 kere falan konuşuyo film boyunca. eski japonya'da geçen japonların olduğu bi filmi bi zahmet japonca izleyiversin amerikalılar da, kulakları kanamaz amk

keanu reeves'in oyunculuğu bence karaktere yakışmış, ama karakter filme yakışmış mı onu düşündüm ben. yani bize sürekli protagonist olarak kahraman olarak sunulan bir karakter var ortada ve bi bok yapmıyor abi. sıkıldım şimdi tek tek ne yaptı ne yapmadı irdeleyip yazamicam ama bi bok yapmıyor lan işte. filmden onu çıkartınca film yine aynı film olarak kalıyor. zoraki olarak filme konulmuş "aslında çok yiğit adammışsın" sahnelerinden de kurtulmuş oluyoruz böylece, OHH

Dün izledim. Yazdıklarına katılıyorum.
Genel olarak bu tarz japon figürlü filmleri seven birisiyim. O yüzden beni çok baymadı ama filmden çok şey beklemeyin derim.

6/10 diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

basın gösterimi arkadaşlar. cuma giriyor yoksa vizyona.

konu doğal olarak klişe ötesi. film tam bir aronofsky filmi ama çekimleriyle ve dramıyla.

7/10 alır. emma watson gerçekten kötü bir oyuncu ya ayrıca.

konu olarak klişe derken, nuhun gemisi değil mi abi konusu bilmediğim bişey mi var lol
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

mascio said:

basın gösterimi arkadaşlar. cuma giriyor yoksa vizyona.

konu doğal olarak klişe ötesi. film tam bir aronofsky filmi ama çekimleriyle ve dramıyla.

7/10 alır. emma watson gerçekten kötü bir oyuncu ya ayrıca.

konu olarak klişe derken, nuhun gemisi değil mi abi konusu bilmediğim bişey mi var lol

evet abi doğal olarak klişe dedim. nuh çünkü yani. bir iki ekstra katmış biraz da evrim serpiştirmiş de gerisi intiharlık yani.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

Revenge said:

300 : Rise of An Empire
Eva Green diyorum başka bişi demiyorum
7.5/10

eve green iyiydi gerçekten Artemisia rolü için biçilmiş kaftan, kostümler çok hoştu, çok kötü diyen yorumlar olmuştu, o kadar da değil yani gayet izlenilesi, birinci film kadar güzeldi..

anca 5/10 alır.ilk filmin notu 7.5-8 bana göre.paso denizde geçtiğindenmidir nedir,devamlı hadi bi karaya çıksınlarda adam gibi kapışma olsun diye bekledim.baya vasat hatta vasatın altı bi film olmuş.5 puanıda eva green için yani
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...