Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Quel-Thul said:

bingildak said:

ya best offer'a ortalama/normal/eh* diyen arkadaşlarımızdan bir ricam olacak, lütfen 2013'deki en iyi 10 film için ufak bir liste yapabilirler mi? bende kaçırdıklarımı izleyeyim.

12 years a slave
rush
kaptan philips
frozen

hakkaten ama bu sene iyi film izlemedim ben de doğru düzgün. iki tane sayabiliyorum.

inside llewyn davis
la vie d'adele

bunlar da ortalama üstü yani... tayland, capon sinemasına falan mı yelken açsak?
Sosyal ağlarda paylaş

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTc0MjE2NzE0OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNTU5MjE1MDE@._V1_SX640_SY720_.jpg

6,5/10

kendimi daha kötüsüne hazırlayarak ve o an sinemada da başka gidilecek film olmadığından gittiğimden galiba beklediğimden iyi çıktı.
bol klişe içeren, vasat holivud aksiyon filmi işte ama en azından sıkmadı, eğlencelikti. evde izlesem bayabilirdi ama bilemedim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

Zaten artik izledigin cogu filmin senaryosunu tahmin edebiliyorsun

Senaryosunu tahmin ettigin film kotu mu oluyor?

Senaryoda alt metin ust metin filan zerre umrunuzda degil sanirim yada filmi film yapan diger etkenler.

degerlendirme kriterlerinizi merak ettim diyemiyorum cunku pek yok sanirim

masterpiece diyen olmadi filme okudugum kadariyla. Sevdik iste son zamanlarda zaten pek film yoktu, guzel filmlerin hepsi bi anda dokuldu. Hemen overrated diyorsunuz

filme göre değişir değerlendirme kriteri. marvel filmlerinde tutup oyunculuk aramazsın mesela, kurgu efekt vs. daha ön plandadır.

festivale çıkmış bi filmde oyunculuk ön plandadır. bu film senaryo üstüne gitti. başta bir gizem yarattı. sende gizem yaratan bi film sonuna kadar korumalı onu. oyunculuklara lafım yok ama eğer o gizemi korusa ve bizi ters köşeye yatırsa +3 olacaktı. ayrıca oyunculuklar evet güzeldi, ama filmin bir heycanı yoktu. bir merak vardı acayip tekdüzeydi. mesela karşıdaki kahvedeki zihinsel engelli süper zeka kız gibi şeyler konulmuş güzel ama sanki hadi bu kadar basit olmasın bir iki şey ekleyelim gibi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Captain Phillips'e 8/10

sanırım tom hanks yaşayan en iyi aktörlerde başı çekenlerden hala..

ayrıca Muse karakteri gerçeğiyle birebir aynı lan adamın aslını mı oynatmışlar filmde sdf

spoiler

lan o kadar çektiler cansalı gemiye 3 gemi getirmişler bi allahın kulunda infrared dürbün yok mk. gogoBordoBereliler

Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Tom Hanks beğenmeyi anlamıyorum.

Adam tüm filmlerinde Tom Hanks i oynuyor. Yani sevebilirsiniz adamın genel duruşunu da, iyi oyuncu olduğu anlamına gelmiyor bu, nitekim bu seneki ödüllerde de görülüyor bu.

İyi de adamın bilmem kaçtane akademi ve altın küre ödülü falan var! sen tutmuş "Yani sevebilirsiniz adamın genel duruşunu da, iyi oyuncu olduğu anlamına gelmiyor bu, nitekim bu seneki ödüllerde de görülüyor bu" diyorsun :)

Adama bu ödülleri biz sevdigimiz için değil iyi oyuncu oldugu için vermişler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...