Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

zeper said:

9/10 Breakfast At Tiffany's

Audrey Hepburn bir zamanlara damgasını vuran aktris...My Fair Lady'i izlemiştim filmerinden, şimdi de bu, birbirine zıt iki rolü de muhteşem yapmış.

Bu arada Audrey Hepburn ilk kez seçmelere gittiğinde bazı ajans sahipleri...bu ne böyle zapzayıf, hiç kimse izlemek istemez seni kızım git biraz kilo al diyerekten filmlerde oynatmak istememişler ve elemişler direk....ve sonra.....pişman olmuşlardır herhalde kaçırdıkları için=)
..annem hep söylerdi, Audrey Hepburn ne yapsa o dönem moda oluyordu,bugün bile kadınların kıyafetleri saçı falan audrey tarzıdır çoğu yerde diyor.

http://www.panicposters.com/media/catalog/product/cache/1/image/f63dc5ec28f3175f8a7f615bd217eb71/p/p/pp32424-audrey-hepburn-breakfast-at-tiffanys-poster.jpg

Kadının giydiklerine bakmaktan filme odaklanamadım ben bi türlü.

O ne güzel bir partiydi öyle kardeşim.

Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

zeper said:

spo

9/10 Breakfast At Tiffany's

Audrey Hepburn bir zamanlara damgasını vuran aktris...My Fair Lady'i izlemiştim filmerinden, şimdi de bu, birbirine zıt iki rolü de muhteşem yapmış.

Bu arada Audrey Hepburn ilk kez seçmelere gittiğinde bazı ajans sahipleri...bu ne böyle zapzayıf, hiç kimse izlemek istemez seni kızım git biraz kilo al diyerekten filmlerde oynatmak istememişler ve elemişler direk....ve sonra.....pişman olmuşlardır herhalde kaçırdıkları için=)
..annem hep söylerdi, Audrey Hepburn ne yapsa o dönem moda oluyordu,bugün bile kadınların kıyafetleri saçı falan audrey tarzıdır çoğu yerde diyor.

http://www.panicposters.com/media/catalog/product/cache/1/image/f63dc5ec28f3175f8a7f615bd217eb71/p/p/pp32424-audrey-hepburn-breakfast-at-tiffanys-poster.jpg

Kadının giydiklerine bakmaktan filme odaklanamadım ben bi türlü.

O ne güzel bir partiydi öyle kardeşim.

evet kıyafetleri çok güzeldi...

spo

partide öyle..=) o uzun boylu kadının yere düşerken...Hepburn " düşüüüüyoooooorrrr" gibi bişi demişti orda katıla katıla güldüm...son sahnede ço güzel...

"cat? catt " diye araması...duygusaldı bayağı

Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

escape plan

/4,205478
Bayaa kötü. Hani bildiğin sıvamaca gibi bi şey. Anlayamıyorum gerçekten, nasıl başarıyorlar bu kadar kötü film yapmayı. En komiği ise ortada bi kaçış planının olmaması abi. sadfasasfd

ilk 20dk'sı baya iyi
yoksa film aşırı kötü değil, standart aksiyon filmi
Sosyal ağlarda paylaş

best offerla ilgili

ya çiyanlık yapmak istemiyorumda film bence fake havasını vererek sürekli gerdi zaten. yani sonuna şaşıran oldumu aranızda cidden. tam tersine hissettire hissettire sinir bozdular gibi geldi bana.
ama ben donald sutherlandın oynadıgı karakterden bekliyordum ordaydı ters köşe. yoksa en baştan beri fakeim diye bagırıyodu kız
ama güzel film cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz uzun diye düşünüyorum,
ama mükemmel film

best offer

son 20dk, deli hastanesi fln daha güzel verilebilirdi
+
tabi ki belliydi:
dwarf
aletin cüceyle çalışması
fake art
auction
young goddess
strange disease
adamın kendine fazla olan güveni (hem otomatı / hem kızı anlamıyor aslında vs)
dwarf vs herşeyi doğru söyleyen otomat
kızın robotu göstermesi özellikle
vs.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...