Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

paramın karşılığı derdin varsa beklemen de yarar var.

ek paketleri olmadan alsan 130 tl, ek paketler 150 tl e satılıyor

bundle alsan 190 a geliyor

tekrar etmeye başlamadan ve end-game'i karıştırmadan kabaca 15 saatlik içerik sunuyor.

end-game'in şu an içi baya boş. oturtulmamış, test edilmemiş. havada bir yerde. zaman geçirmek istersen binlerce saat geçirecek şey bulursun (sonuçta her şey random, grindlar da grindlarsın) ama niteliği yok. işi olan adam oturup uğraşmaz yani.

gerçek endgame içeriği (4 kişilik raid diyelim) incursion adı altında nisan içerisinde bir yerde gelecek diye vaad edildi.

eğer incursion ile şu an ki düzenin aynısı devam ederse, oyun incursion release date'den 2 hafta sonra rafa kalkar contentten contente girilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Deno, Ubisoft geleneği devam ettirilmiş. Assassin's creed gibi "bölge unlock" eden safe house'lar var. girince o bölgedeki side mission'ları, encounter'ları açıyorsun. Yan görevlerin hepsi Watch Dogs ve Assassin's Creed görevleri ile benzer.

Bu dinamikleri alıp Diablo konsept'i ile birleştirmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

en azından d3'ün başlangıcı gibi p2w değil oyun. d3'ten çok daha iyi başladı hatta kim ne derse desin. hele şu dz fixinden sonra hileci bunalımı falan yaşamazsak her daim girilir oyuna. en kötü cs:go'ya girer gibi girer rogueluk, serserilik yapar casual olarak bile keyif alabilirsiniz.

oynamak için herşeyin mükemmel olmasını beklemenin mmo kafasıyla yakından uzaktan alakası yok yalnız. hangi mmo kusursuz oldu baştan sona, community olarak herkesi hypelayıp 40 kişi aynı anda alıp, 1 ay sonra yerden yere vurmadığınız oyun mu kaldı indiesinden, AAA'sına?
öyle bir şey arıyorsanız girin single player oynayın. hangi mmo/online oyun tamamen kusursuz? bir kişiye oyuna aşık olma sebebi gelen şey, diğerine offf çok saçma dedirtebiliyor. otorite gibi oyun şu haliyle çok boş demekten ne zaman vazgeçecek insanlar acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

kimseyi otorite aldığım yok ki, sadece wot atana kadar daha tarafsız yorum yazma talentını almaya çalışın diyorum. kişisel fikirlerinizi, realite budur diye ifade ediyorsanız o sizin probleminiz. 8.5 gün gameplayim var beta hariç, kimsenin fikrini sormuyorum o yüzden, yeterince tecrübe ettim her şeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

ŞAHSİ yorumumu neden tarafsız yazıyorum abi? kurum muyum ben? ŞAHSİ fikrimi, paticik forumlarında KENDİ ADIMA taglenmiş bir şekilde belirtiyorum.

hem fikir olmadığın yer varsa ve kendini tarafsız olarak görüyorsan alıntısını yapar, kendi TARAFSIZ fikrini belirtirsin.

iki fikirde altlı üstlü yer alır, isteyen istediği mesajı çıkartır.
Sosyal ağlarda paylaş

Su haliyle oyun cok bos. Cok bos oldugunu gostermek icin de cok oynamaya da gerek yok(ki benim 100 saatim falan var suan oyunda). Developer 'loot amaclı' bir oyunda lootu her yonden sırayla kısıyorsa sonra gıdım gıdım acıyorsa anlayacaksınki oyunun geri kalanı bos seni yavaslatıp zaman kazanmaya calısıyor. Ayrıca patch notelarda sayıların verilmemesi beni tilt ediyor. Bilmemne arttırıldı. Kactan kaca arttırdın soyle de bilelim?
Sosyal ağlarda paylaş

hayır olayı neden bireysele çektin anlamadım abi fsdhhf. sana iyi/kötü gelen şeyleri doğru ve yanlış budur olarak ifade edip kestirip atmanın abesliği dediğim şey.

bright'ın "pulse açın sizde hileci varsa, bana anca yetebiliyorlar zaten hile ile" diyerek yazdığı yorumlar gibi inanılmaz yorumlar varken bireysel olarak fikir belirtmeyin demiyorum, ne haddime. Sadece bu tarz yorumların yarattığı durumu ifade ediyorum, BENCE.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi Albion var dı o nooldu? Hayır community i dinleyen devleri vardı, işte bu oynanırdı?

Şu an oyunun boş olduğunun herkes farkında. Endgame yalan zaten. PVP ise penalty durumundan, kardeşlik havasında. Bunları kesin düzeltmeleri lazım. Ama FPS tadında MMO olarak Destiny den bile iyi başlangıç yaptılar. Ben Ubi den beklemiyordum. 100 saat play time yeter diyordum, arada da expansionlara bakarım falan. Ama bakıyorum oynayan sayısında ciddi azalma yok. Hype komple bitmiş değil. Hızlıca bir yama geldi, acayip şeyler katmasada iyi kötü insanları dinlediklerinin göstergesi. Ha halaa güvenmiyorum Ubi ye.

Her MMO çıktığında içerik olarak eksik oluyor-du. Ama sene 2016, artık dolu olmasını bekliyoruz. UO ile, WoW ile evlilik çağına gelmiş, çoluk çocuğa karışmış insanları tatmin etmek kolay değil. Hele ki bu kitle, artık o kadar vakit ayırmak istemiyor MMO lara. Grindfest, XP kaybı, zayıf crafting, Endgame e çok geç erişmeye asla tahammülümüz yok.

Fantasy konsepten baydığım için realistik anlamda ben çok başarılı buluyorum oyunu. Fantezi öğeleri olmadığından, dötünden uydur uydur kontent yarat meselesi zor haliyle. Ben ilk ana expansion a kadar devam. Baktım hala aynı yerlerde sayıklıyor, zaten en az 300 saat oynamış olur, eh paranın karşılığı almışsın sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

hayır olayı neden bireysele çektin anlamadım abi fsdhhf.

bireysele çekmedim bebişim ya, olay başka bir olay oradan cereyan etti. detayları anlatmak isterdim ama gerçekten paticik ve oyun başlıkları konusunda baya baya artık cba moduna girdim, ondan hiç detayına girmiyorum.

nerede oynuyorsunuz beni de alın aranıza iki laflayak, ne zamandır denk gelmiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ŞAHSİ yorumumu neden tarafsız yazıyorum abi? kurum muyum ben? ŞAHSİ fikrimi, paticik forumlarında KENDİ ADIMA taglenmiş bir şekilde belirtiyorum.

hem fikir olmadığın yer varsa ve kendini tarafsız olarak görüyorsan alıntısını yapar, kendi TARAFSIZ fikrini belirtirsin.

iki fikirde altlı üstlü yer alır, isteyen istediği mesajı çıkartır.

Ya su adami neden halen cidiye aliyorsunuz birakin abi division aldi duzgun oynamio etmiyor paso bu konuda takiliyor amaci nedir anlamadim herkese laf yetistiriyor.

Oyun pahali diyor oyunu aliyor oynuyor
Hile var kesinlikle alinmaz yaaa diye kasiyordu burda sonra gitti aa hadi nezaman baslioz moduna girdi...
Oyunun kontent yok diyor rutinlesio diyor sonra 1000 saatlik content var diyor
Ama yinede oyun dandik alma oynama diyor herkese...
Kendisi oynayip oynamadiginida bilmiyoz
Ama endgame yorumlari yapabiliyor
Sonucta bu adam ya bildigin trolliyor yada attention whoreluk var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...