Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Scavenging duzgun calısmıyor zaten crafting mat kutularında calıstıgı da kesin degil acıklaması olmadıgı icin.

Ben girip yapmadım su exploiti, gerekliligi tartısılabilir yani. Dakikada 1 mor ortalamadan daha iyi craft matı atan loadingden loadinge kosmadıgımız bir method varsa onu yapalım. Server jumplayarak kutu acmak cok bayık cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

Neye ihtiyacın varsa, oralara yakın mission, safe house vs fast travel. Özellikle mat locationların birbirine yakın olduğu yerler var. Yüksek scavange ile dolaşınca her locationda 1-2 sarı çıkıyor. Mesela bana acayip electronic lazım oluyor, sürekli mod vs bastığım için. Bir saatte haritadaki tüm electronicsleri ve onlara yakın yerleri geziyorum. Yeteri kadar malzeme oluyor.

Zaten bu arada electronics dışında bir mat'a ihtiyaç varsa, secondary karaktere geçip mavi item satın alıp onları main ile kırıyorum. Onlarca mat oluyor öyle. Electronics için bunu yapamıyorsun çünkü electronic sadece gear mod'ları kırınca çıkıyor ve gear mod'ları satan hale gelmek için biraz level almak gerekiyor, bu da item fiyatlarını arttırıyor. Belki advanced vendor ile yapılabilir, denemek lazım, akşam bakarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Scavenging in dedigim gibi matlar uzerinde etkisi var mı yok mu onu bilmiyoruz. Bir de bu dedigin method server(session) atlamayı gerektiriyor. Ben de yaptım tek bir yerde 2 elektronik 1 tool var mesela bi sure kastım yerini hatırlamıyorum ama server zıplaman gerekiyor ya da zonedan zone a loadlaman gerekiyor surekli alttabda geciriyosun zamanını. Weapon ve tool almayı da yapıyorum o da yine alt karakterine satmak icin kasacagın mor kadar hızlı. Hala tabiki ben sunla ugrasıcagıma duz general assembly kosarım ama bu GA'dan yaklasık 1.5 kat hızlı mor per dakika da.

Son patchten sonra performansa bisey mi oldu ya diye dusunuyodum bunun dusunen tek ben degilmisim load surelerinde uzaman ve stutter yasayan bayagı bi insan varmıs anladıgım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Matchmakingden milletin oyununa giriosun iste onlar seni beraber ates ederiz diye beklerken hop safehouse a ısınlanıyosun 2 dakikada kutuları toplayıp baska insanlara yelken acıyorsun.

Sarı division tech oyuna olan aclıgımı bitirdi ya direk. Bottleneck materyalle ugrasamıycam farm yapmak neyse de vanilla diabloda yapılmıs hataların tekrarlanmasını yasayamıyacagım galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

dark zone bildiğin arena'ya döndü ya. deathmatch dönüyor dün akşam çok eğlendim de uzun vadede aşırı bayar bu durum.

dtech farmı dünyanın en leş ve salakça fikri. diablo vanilla gibi diyor insanlar oyunun şu anki haline ve doğru yani. aşırı rng bazlı yürüyoruz ve saatler sonunda sıfır gelişme kaydedebiliyoruz bazen.

çinliler oynar bir tek bu gidişle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...