Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

loot 2.0 lazım. 5 tane sarı düşürdüm dün akşam (4 saate yakın DZ progress i) 3 tanesi weapon mod bir tanesi item mod diğeri de magnum çıktı. hadi magnumu geçelim kullanırım kullanmam weapon sonuçta da abi weapon mod ve item modların bu kadar çok çıkması ne yahu. sarı düşüyor diye sevinemiyorum. milli piyango mu oynuyoruz bu nası reward sistemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dz da grubum ile ilerleyip ext.zone geldiğimde takım arkadaşımı sırtı bana dönük canı azken sarı çanta ile görünce vurmamak için zor tutuyorum kendimi elim ayağım titriyor..Size de oluyor mu?bir kere öldürdüm birini zerre vicdan azabı çekmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

crash yiyebileceğiniz diğer oyunlarımız tanıtımı ahah.

hilelerden bir tanesinde mouseunun baktığı yere gidebiliyorsun, ölüyken de çalışıyor bu, hilecinin teki tam ölecekken girilmeyen binanın içine girdi, 10 kişi falan böyle kaldık sokakta, sonra çıktı vurduk, bu seferde cesedi ile gruptaki arkadaşına ışınlanıp reslendi falan, enfes.
Sosyal ağlarda paylaş

xxbar said:

Dz da grubum ile ilerleyip ext.zone geldiğimde takım arkadaşımı sırtı bana dönük canı azken sarı çanta ile görünce vurmamak için zor tutuyorum kendimi elim ayağım titriyor..Size de oluyor mu?bir kere öldürdüm birini zerre vicdan azabı çekmedim.

post apo yasasak surda hepimizi dograrsin.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bu duvarın arkasında ölme mevzusunu anlabilen oldu mu? LOS'da değilken hit alıp ölme durumu.

ps. oyun her crash yediğinde uplay'ın "discover now" diye diğer ubisoft oyunlarına ait pop up çıkartması çok iyi değil mi hahahah

Normal yolla girilemeyen binaların içine girip, oradan sıkıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi benim gördüğüm durum o değildi, adamlar kovalarken binanın köşesinden döndüm, baya böyle 4-5 sn devam ettim, sonra öldüm (hp fulldu dönerken bu arada), los'dan çıktıktan baya sonra ynai. adamların yerine baktığımda benim döndüğüm köşenin çok gerisindeydiler. lag switch falan mı kullanıyorlar acaba? ben onların ekranında köşeyi dönmüyorum, şarjörü boşaltıyor sonra register ediyor?
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

loot 2.0 lazım. 5 tane sarı düşürdüm dün akşam (4 saate yakın DZ progress i) 3 tanesi weapon mod bir tanesi item mod diğeri de magnum çıktı. hadi magnumu geçelim kullanırım kullanmam weapon sonuçta da abi weapon mod ve item modların bu kadar çok çıkması ne yahu. sarı düşüyor diye sevinemiyorum. milli piyango mu oynuyoruz bu nası reward sistemi.

böyleyse ara verelim direkt. en sevmediğim şey.
bir de bu masiftekiler mal mı?
wow'da en çok eleştirilen yer garrison'dı, blizz bile pişman oldu bunlar gelip oyuna garrison koymuşlar
loot sistemi desen diablo3'ün en çok eleştiri aldığı şeydi.

güzelim oyun yalan olacak diye korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

adamların development yaptığı zamanlarda bunlar vardı, bunları koymuşlar işte. şanslarına koydukları bütün sistemler sonrasında patladı (wowdaki garrison ilk başta ne kadar hypelanmıştı, 2 ay sonra herkes bin pişman oldu, oyun izole bir hale geldi. aynı şekilde d3 zamanındaki hype ve loot sisteminin korkunç oluşundan dolayı oyunun patlaması falan).

hiçbiri düzeltilemeyecek şeyler değil aslında sadece zaman ve vizyon gerekiyor.

oyuna clan vb. sosyal bir lobi ekleyip, base of operations'ı 100% yaptıktan sonra clan için ortak alan haline getirecekler atıyorum.

loot sisteminde de drop sayısını deli gibi arttırmaları veya dropları anlamlı hale getirmeleri gerekiyor. d3'un şu anki haline getirecekler işte, veya destiny'nin. iki farklı sistem ama ikisi de kendi yolunda oyuncuyu verdiği zaman karşılığında lootla (işe yarar loot ile) ödüllendiriyor.

her şeyin rng olduğu bir sistemde loot sayısını düşük tutmanın tek bir açıklaması var zaten : "beyler biz temel oyunu anca yetiştirdik, endgame'e vakit ayıramadık, end-game content'i hazırlayana kadar oyuncuları oyalayacak duvarlara ihtiyacımız var"

end-game content incursion geldiğinde de aynı düzen olursa zaten benim için ci ci.

oyunda 128390129 adet silah tipi var. hepsiyle oynamak istiyorum. farklı farklı gameplayler keşfetmek istiyorum. 30 olduğumdan beri vektor ve bk exploitinden aldığım named sarı ile oynuyorum. birini değiştirmek için çaba gösteriyorum TTK direkt 2 katına çıkıyor. zaten moblar bullet sponge, farklı gameplay deneyim edecem diye oyun ızdıraba dönüşüyor.

her şeyin rng ile geldiği ve BİR SÜRÜ çöp statın olduğu bir düzende her yerden sarı düşüyor olması gerek. 100 tane sarı düştüğünde 2 tane işe yarar item çıkacak zaten.

bkz. d3 release
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yok abi benim gördüğüm durum o değildi, adamlar kovalarken binanın köşesinden döndüm, baya böyle 4-5 sn devam ettim, sonra öldüm (hp fulldu dönerken bu arada), los'dan çıktıktan baya sonra ynai. adamların yerine baktığımda benim döndüğüm köşenin çok gerisindeydiler. lag switch falan mı kullanıyorlar acaba? ben onların ekranında köşeyi dönmüyorum, şarjörü boşaltıyor sonra register ediyor?

benzerı dun aksam bana oldu
dzde yanlislikla rogue olduk 2 arkadas merdivenden adam gelecek scan attik cikti tam ucunda bekledi. Bende pur dikkat nisan almis bekliyorum kafasini cikarsa sikacagim.
Ama adam yanima teleport oldu cikis animasyonuydu falan tamamen yalan oldu. Direk oldurdu beni
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

crash yiyebileceğiniz diğer oyunlarımız tanıtımı ahah.

hilelerden bir tanesinde mouseunun baktığı yere gidebiliyorsun, ölüyken de çalışıyor bu, hilecinin teki tam ölecekken girilmeyen binanın içine girdi, 10 kişi falan böyle kaldık sokakta, sonra çıktı vurduk, bu seferde cesedi ile gruptaki arkadaşına ışınlanıp reslendi falan, enfes.

şunun aynısını yaşadım dün gece. herifte recoil yok mermileri falan ip gibi sallıyo. ölünce bile binaların içine falan süzülebiliyodu. cucking me nicki dedim "neden yapıyosun kardeş?", bilmemkim var o da yapıyo ondan dedi bi de. reportladım siteden de bişey çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir ara insanlar altlarını manhunt yapıp kasacakları karakterlere oldurtuyorlardı ama tam nası calısıyo bilmiyorum altın dz levelinin onemi var mı falan hic bi fikrim yok.

Bu arada DZ nin killfest olmasının sebebi cezaların azalması degil sadece. Yeni update de item farm neredeyse artmadı karsılıgında item kasmayı kolaylastıran bazı seyler nerflendi (BK, cover stack vs) insanlar da herseyi bıraktı altları ile millete giriyolar e madem boyle olucak diyip.

Gecen full elektronik DPS buildi yapayım dedim goz yaslarına bogulacaktım bu kadar islevsiz olabilir yani stickyler ve seeker minelar.

DZde igrenclesmeyi dusunen varsa bu arada boost ile yeni karakter 1.5 saatte falan kasılıyor. dun gangren benim altı 10 dakikada level 10 yaptı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...