Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Uygulamaları #2

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

ya burdaki arkadaslar arasinda grup olarak sms atma olayi baya yaygin. da hemen herkes iphone kullaniyor, iphone mms olarak gelen grup mesajlarini otomatik taniyip gruplayarak gosteriyor. android'de ise tek tek contactlardan gelmis olarak gosteriyor bir seyim takip edilmiyor. anca gonderilen mesajlardan birine basip reply all yaparak gruba mesaj gonderilebiliyor allahtan o var.

bunu cozecek bir sey var midir? valla sikildim androidden
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bir android samsungdaki herşeyi tamamen başka bir android samsung'a taşımanın bir yolu veya applicationı var mı?
Yani bütün herşeyi, kurulu gmail accounttan googleplay hesabına ordanda contactsa falan. Şifreleri falan hatırlamıyorum googleplay veya gmail o yüzden birşey sormaması lazım bana.
Sosyal ağlarda paylaş

tek google account'u kullanıyorsan, onu açınca zaten geçiyor herşey. ama google şifreni hatırlaman lazım

eğer birebir aynıysa telefonlar titanium ile falan backup alıp onu kopyalayabilirsin

diğer türlü de kesin bir yolu vardır, samsung samsung olmasından öte android-android olarak arama yapmakta fayda olabilir

titanium veya benzeri backup programlarını bir kurcala, onlarla da telefondan telefona kopyalayabiliyor olabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Absolut said:

Bir android samsungdaki herşeyi tamamen başka bir android samsung'a taşımanın bir yolu veya applicationı var mı?
Yani bütün herşeyi, kurulu gmail accounttan googleplay hesabına ordanda contactsa falan. Şifreleri falan hatırlamıyorum googleplay veya gmail o yüzden birşey sormaması lazım bana.
Kişiler google hesabında yedekleniyorsa yeni telefonda google hesabını tanımladığında kişileri tekrar görebilirsin. Fotoğraflar vs. herhangi bir bulut servisiyle kolayca taşınıyor. Direk herşeyi yedekleyip taşımak için varsa Kieste vardır. Airdroid'de de olabilir emin değilim.

>Bir de şunlara bak istersen: http://www.tomsguide.com/us/pictures-story/633-2-best-android-backup-apps.html
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Ren said:

Youtube'dan backgroundda müzik dinlemek istiyorum. Videoyu değil sadece sesi alsa süper olur. Ulisten vardı bunu yapan yalnız play storedan kalktı ve apk olarak da çalışmıyor.

Help

şunun çözümü yok abi, legal olarka yok en azından. sene 2015 oldu şunu yapamadılar hala ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...