Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Uygulamaları #2

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
Bilemiyorum boyle bir sey olabilir mi fakat, spesifik bir istegim var. Diyelim telefonda ingilizce klavye kullanacagiz. Fakat turkce de yazacagim.

Klavyelerin suggestions kismini ingilizceye cevirebilen bir opsiyon olabilir mi? Yani soyle: yazdigim "saklaban misin abi?" yi "şaklaban mısın abi?" ye cevirmesin. Cunku sozlukte olmayan bir sey yazdigimda ingilizce harf versiyonlu kaliyor yari ingilizce yari turkce garip bir cumle oluyor.

Butun duzeltme ve oneriler yalnizca ingilizce harfler icersin istiyorum yani.

Swype ve Google Keyboard yapamiyor su anda. Olur mu ki bu?

edit: autocorrect ile suggestions'i kapadigimda sorunum kalmayacagini ama typolara hosgeldin diyecegimi biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Absolut said:

Kızların telefonuna yükleyebileceğim, Android için webde girdikleri siteler, youtubeda izledikleri ve ne biliyim internetle ilgili yatıkları herşeyi takip edebileceğim adam gibi bir APP var mı? Yani günlük olarak bana raporlayacak veya haftalık da olabilir.

Biraz zor gibi istediğin şey. Hani hangi app açılmış diye rapor veren belki bulursun da mesela youtube app i ile ne izlemiş vs gibi bir rapor zor yani.

Limitation koyan bulursun max.
Sosyal ağlarda paylaş

ROM LineageOS
Batarya için AccuBattery
Klavye GBoard
Hava Durumu ve Saat için HD Widget (Accuweather üzerinden hava durumu bilgisi alabilen tek program)
Otomatik uygulama kapatma için Greenify
Not için Google Keep (Widget bayağı gelişti)
İlaç vs takip için Medisafe
Su takip Su İçme Hatırlatıcısı
Unutulan cevapsız çağrı ve mesaj bildirimi için Vibration Notifier
VPN Turbo VPN
Tasks
Sistem temizleme vs. SD Maid Pro
Sistem performans ve şarj süresi için Root Booster
Spor Runstatic - FatSecret
Şehir rehberi Moovit
Launcher'a 7.1.1'de gerek duymadım ama Nova Launcher fena değildi.
Sms ve Arama uygulaması 7.1.1'de gayet güzel farklı bişeye ihtiyaç yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Sağa sola koşup av mı yaptığımız var. Default gelen uygulamayı insanoğlu seneler evvel bozmuş.. Alkol, kahve vs derken suyu unutuyorsun. Bide günde 3 litre falan içmen gerekiyorsa hepten zor oluyor. Çok kral uygulama sayesinde hiçbir şeye dikkat etmeyip sadece su içerek 5 kg vermişliğim var ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
tam aradığım şeyi buldum

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.youdao.hindict

sözlük uygulaması ama farkı şu telefonda herhangi bir uygulamadaki texti copy yapınca pop-up olarak çevirisini gösteriyor. kelimeyi yıldızlayıp my words e ekleyebiliyorsun sonradan neyi bilmiyormuşum diye bakmak için.

aynısını bide bilgisayara bulmam lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

Bana şöyle bişey lazım.Gün içinde çalacak alarmları grup grup ayarlıycam. Günün başında diycem A grubundaki düzen geçerli bugün yada B grubundaki diye. Var mı öyle bişey.

buldum

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmail.jmartindev.timetune
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...