Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

nienna said:

şimdi bu trailer filan çıktı, garosh ne yapıyor ingilizcesi yetebilen ya de quest/lore takip etmiş biri anlatabilir mi?

Garosh Tayyibe bağladı, Vale'i yıkıp yerine AVM yapıcam diyor, siz ne derseniz deyin bu AVM olacak diye tutturdu.

Y'shaarj diye bir old god var, Dread Wastes'teki böceklerin taptığı. Onu canlandırıp onun gücüne sahip olup bütün Azeorth'u öldürmek gibi bir amacı var. Bu shalar Y'shaarj'dan geliyormuş galiba, ya da ben öyle anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Garrosh itlik serserilik peşinde. E babasını allah ederken niye bu adamı beğenmedik anlamıyorum.

Garrosh'un yaptığının Grom'un yaptığından ne farkı var ki?

Yani mevzu horde'a kendi kurallarını koymaksa grom da yaptı, bu yolda kanını güçlendirmek için corrupt etmekse grom da yaptı.

Problem göremiyorum bunda ben. Ne yemeye bu adama raid yapıyoruz ki? Biz de sha güçlerinden yararlanalım N'zothun yardımını alalım ve alliance şehirlerinde worglarımızı besleyip nelf kadınlarına tecavüz edelim. Neden garrosh'un tarafında olma hakkı verilmiyor ki oyunculara. Eminim öyle bir seçme şansı olsa Garrosh'un tarafında yeralmayacak horde oyuncusu çok azdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle miymiş. Allah allah. Açıkçası Thrall'ı umursamayıp alliance köylerini sırf kafası attığı için yakmasından dolayı seviyorum ben açıkçası.

Demonlarla niye sorunumuz var onu da anlamıyorum ki. Hayır müttefik olarak Varian ve şurekası geliyor. Onyxia'yı yıllarca oğluna mürebbiye diye gezdiren tipitip değil mi bu Varyan?

Yok ya bunlara sürükleneceğime Tichondrius ile müttefik olmayı tercih ederim

<3

Demonic Circle açmayı sizden öğrenecek değiliz efenim. löl.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

nienna said:

şimdi bu trailer filan çıktı, garosh ne yapıyor ingilizcesi yetebilen ya de quest/lore takip etmiş biri anlatabilir mi?

Garosh Tayyibe bağladı, Vale'i yıkıp yerine AVM yapıcam diyor, siz ne derseniz deyin bu AVM olacak diye tutturdu.

Y'shaarj diye bir old god var, Dread Wastes'teki böceklerin taptığı. Onu canlandırıp onun gücüne sahip olup bütün Azeorth'u öldürmek gibi bir amacı var. Bu shalar Y'shaarj'dan geliyormuş galiba, ya da ben öyle anladım.

okuz gibi spoiler, old gods, mantid, sha vs

klaxxiyle exalted olunca son questte anlatiyo hepsini
daha sizin zamaniniz baslamamisken mantid imparatorluklari vardi. ahn qiraj, azol nerub ve bu dread wastesdekiler.

yshaarj a tapiyolar. titanlar gelince yshaarj yok edilio. bu shalar yshaarjdan geriye kalan son nefes gibi birsey diyoç

bir de diyo ki sizin tanri dedikleriniz sizin tanrilariniz degil. old gods geri donerse mantid onlarin yaninda yer alir. sizin aranizda wise olanlar da oyle yapar.
akilli olun diyo

Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

ombakkombak said:

nienna said:

okuz gibi spoiler, old gods, mantid, sha vs

klaxxiyle exalted olunca son questte anlatiyo hepsini
daha sizin zamaniniz baslamamisken mantid imparatorluklari vardi. ahn qiraj, azol nerub ve bu dread wastesdekiler.

yshaarj a tapiyolar. titanlar gelince yshaarj yok edilio. bu shalar yshaarjdan geriye kalan son nefes gibi birsey diyoç

bir de diyo ki sizin tanri dedikleriniz sizin tanrilariniz degil. old gods geri donerse mantid onlarin yaninda yer alir. sizin aranizda wise olanlar da oyle yapar.
akilli olun diyo

Terazi +rep u beybi.

N'Zoth follower toplamak için dönecek sanırım sebebi de bu açıklama olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...