Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

karakterim şöyle bir şey oldu en son. bir de dagger ve shoulder alacağım. bunların dışında nasıl yükseltebilirim raid spamlamak dışında? isle questleri işe yarar mı, 480 yapıp heroic sc mi farmlayayım, reputasyon işlerini sevmioyrum onlar dışında ne yapabilirim?

http://eu.battle.net/wow/en/character/draenor/Korina/simple
Sosyal ağlarda paylaş

480 olup tot lfr'leri acO

ordan 3-5 item toplarsın ilk hafta

hc senaryolar 516 ilvl item veriyo onları spamla,

tot lfr ve normale girip shado-pan assault repi kas ve valor itemlerini almaya basla

her hafta sha-galleon vs seklindeki outworld boss raidlerini yakalamaya calıs,

single bu sekilde olur anca, daha iyisi icin düzenli progress yapan bi guild bul
Sosyal ağlarda paylaş

Praetorian said:

elder charm of good fortune vendor u nerde bulamıyorum ?

hani şu fazladan zar atma sansı veren zımbırtı, kaldırdılarmı ne yaptılar.
mojoveya mogu öyle bir sey oldu sanırım onlar oda ally da alt katta idi seven starmı neyse adı onun alt katında digerleride mob kestikce dusuyordu falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

Warrioru mu, shamanı mı soruyosun bg lerde? Benim full tyran warriorum var, yani normalde yardırabiliyorum bglerde ama açıkçası tecrübe istiyor biraz.Ortalamanın üzerinde oynaman lazım yoksa cok zor..Shaman olarak ele shammyler dikkat ettiğim kadarıyla baya iyi. Güzel gearla fazla kasmadan baya iş yapıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

PvP için düşünüyorsanız; enhancement hasarı, dayanıklılığı falan iyidir ama cidden oynarken zorluyor. Ben çok pvp/arena yapmış biri değilim açıkçası ama bildiğim bir şey varsa enhancement ile pvp yapmak yorucu.

Yıllarca oyandığım wow'da bir tek rogue levellemedim bugüne değin. Melee olarak oynaması en keyifli class kesinlikle enhancement. Ha bir de şu monklar var, onu da oynamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...