Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ufak bi sorum var.

Mop başında iş yoğunluğu nedeniye oyunu bırakmak zorunda kalmıştım hatta MSV Raidi yeni gelmişti sanırım. HC kasıyoduk bolbol.

İlvl 463 şu an, yeni girdiğim guild bi an önce 500'ü geç ki beraber raid yapalım diyo, en hızlı nasıl yaparım?

Karakterim Gnome-Mage bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

Ufak bi sorum var.

Mop başında iş yoğunluğu nedeniye oyunu bırakmak zorunda kalmıştım hatta MSV Raidi yeni gelmişti sanırım. HC kasıyoduk bolbol.

İlvl 463 şu an, yeni girdiğim guild bi an önce 500'ü geç ki beraber raid yapalım diyo, en hızlı nasıl yaparım?

Karakterim Gnome-Mage bu arada.

1) Vendora gidiyorsun, 1200 valora 522 amulet'ini alıyorsun. No trick, no gimmick.

2) Heroic Scenerio. 516 item bulundurma şansı olan bir çanta veriyor tamamlanınca ödül olarak. Öyle %1 şansla falan da değil, gayet makul bir seviyede. Ve silahtan başlığa herşey çıkabiliyor trinket tier item hede dışında tabi. LFGsi yok, o yüzden kendin adam toplaman lazım ama trade chatten rastgele 2 herifle yapılacak kadar rahat, hatta 3. adam olarak warlock wrathguardı kullanmıştık biz fsdsdsdf o derece. LFR'nin item levelı 502, normal raidin item levelı 522, öyle söyleyeyim.

edit 3) Bir yandan da şu coinleri biriktirdikten sonra LFR'ye dalabilirsin trinket mrinket için çıkana kadar coin dayayarak. Yeni faction'un reputationunu LFR ile yükseltebiliyorsun mesela, orda da 3-5 parça 522 var.

Aylar yıllar sonra maildeki 7 day free promotiondan öylesine girdiğim karakter hızını alamayıp heroic raid yapacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,

cross realm uygulaması varken hangi serverda olduğunuzun bir önemi olmaması lazım diye düşünüyorum.

Misal ben argent dawn'da oynuyorum, ve frostmane'deki, frostwhisper'daki, Twisting Nether'daki hem ally hemde horde oynayan arkadaşlarım ile quest, instance, raid ve BG'lere katılıyorum.

Tek handikap olarak gördüğüm ticaret yapamamak oluyor,
Sosyal ağlarda paylaş

Karakter transferi yapmayı düşünen arkadaşlar tekrar bir düşünsün. patch 5.4 ile virtual realm pek çok kişinin işine yarayacak. Bahsedilmiş miydi bilmiyorumda buraya yinede yazayım dedim,

Blizzard said:

Virtual Realms are sets of realms that are fused together, and will behave exactly as if they were one cohesive realm. Players on the same Virtual Realm will be able to join guilds, access a single Auction House, join arena teams and raids, as well run dungeons or group up to complete quests.

http://wow.joystiq.com/2013/06/12/patch-5-4-ptr-virtual-realms-announced/

ps: vay anasını 10 yıldır üyeyim daha mesaj sayım 435, bana bi madalya falan ayarlayın yönetim duy sesimi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aman diyim ne free'si ya, zaten akşamları sıra beklemeden oyuna giremiyoruz, zaten ortalık ana baba günü. 10 yıllık oyunu 8 milyon adam oynuyor. Free yapıpta bu rakamı birkaç katına çıkarıp sonra oyunu oynanmaz yapmanın alemi yok.

Piyasa bir sürü free mmo dolu, wow böyle iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'dan sıkıldıysanız uzak durmak en temizi, zorladıkça olay nefrete dönüşüyor çünkü.

Mesela MoP gerçekten oyunda bu güne kadar yapılmış en iyi expansion bana göre, yapılacak o kadar çok şey var ki alt kasmaya zaman yok.

Ama cata ya da WotLK dönemi sıkılıp sonra zorlaya zorlaya 4-5 sefer bırakıp geri dönmüş biri için tek kelime ile rezalet olabilir. Çünkü artık nefret etme dönemi başlamıştır, oyunun sunduğu her özelliğe oooo pokemon, ooo farmvile, oooo faiLFR vs diye giden bir psikoloji ile yaklaşıyorsanız, sizin için WoW dönemini kapama, hatta böyle bir oyun olduğunu unutma zamanınız gelmiş demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...