Jump to content

ombakkombak

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.835
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ombakkombak hakkında

 • Rütbe
  ombakkombak

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ombakkombak

  Pic Thread #5

  şop
 2. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #3

  Abi benim ve bu beta weekend evente giren 5 milyon adamın %95'inin bir ortak özelliği var. Beta tester olup oyundaki hataları falan bulmakla ilgilenmiyoruz, amacımız oyun almaya değer mi değmez mi bir nevi demosunu görmek. Niye kötü versiyonunu gösteriyorsun ki bize o zaman? Salaklıktan başka birşey değil, bir dünya müşteri kaybettiler. Hiç yapmasaydı bu eventi karlı çıkardı, büyük ihtimalle alırdım oyunu eğer denemememiş olsaydım. - Leveling cok yavas, ölüm gibi. WoW vanilla gibi. Levelingi angarya olarak gören yeni nesile çok zor gelir. - Questler cok bayık, 10 dakka kos adama birsey sor, 10 dakka daha kos. Dialoglar güzel ama bir süre sonra bayıyor, swtordaki gibi uzun dialoglar var questlerde yalnız bu daha kötü çünkü orada hiç değilse seçim yapıyordun, interaktifti. - Combat sistemi konsol için dizayn edilmiş herhalde. Ortada bir hedef alma mevzuu var ama adama doğru dönük olsan yeter, adam yanındayken bile eğer tab target yaptıysan karakterin dönüp vuruyor. Mousea basılı tutup daha sert vurmak gibi fantaziler de var. - PvP savaşırken çok güzel ama pvp'de harcadığın zamanın %90'u boşa gidiyor. Res tentleri baya pahalı, soul gemlerde oyle bedava degil. Spell barda 5 spelle yer var, 1 ini soul geme harcamak zorunda kalıyorsa yoksa res yapamıyorsun. Tent olmayınca her ölümde 5 dakika koşuyorsun, yolda gankelnmezsen 2-3 dakika bir combata giriyorsun ölüyorsun sonra yine koşuyorsun. Kuşatmalarda fazla bir PvP olmuyor zaten, ya duvarların üzerinden arada ok atıyorsun duvarlar yıkılana kadar ya da aşağıdan yukarı ok atıyorsun. Çoğunlukla beklemekle geçiyor. Campaign maplerde genelde zerg durumu var. Keep'ler 10 dakikada iki kere el değiştirebiliyor. 1 gün içerisinde 2 kişi emperor oldu. - Classlar güzel dizayn edilmiş skiill sistemi falan güzel, ama ırklar saçma olmuş. Kimse breton, altmer, nord dışında birşey oynamıyor betada. Racial skiller dengesiz olmuş. - Grafikler sesler atmosfer falan süper.
 3. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #3

  Class sisteme lafım yok, ben zaten melee class açtım demiyorum, karakteri melee dizayn etmiştim. Heavy armor, 2 handed weapon charge vs. Ok şart, silah swap 15 lvl'da çıkıyormuş 15 lvldan sonra daha iyi olur herhalde.
 4. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #3

  Sonunda PvP'ye girebildim. PvP iyi olmusta, melee oynamak cok fena. Keep'e saldırıken dank diye oluyorsun. Mutlaka 1-2 tane ranged ability lazım yoksa arkada beklemek zorunda kalıyorsun. Olunce 15 dakika kostugun icin camp yoksa, cok fena. Onun dısında baya epik olmus.
 5. ombakkombak

  Crusader Kings 2

  Reformed Church of Tengri olayı iyiymiş. Lords of the Sky Father'mı ne holy order falan çıkıyor, High Priest of Tengri'de var. Göktanrı dinini ispanya'ya yaydım manyak gibi. Cumanlarla başlayınca Old Gods'da Tengri dinini reform etmek çok kolay olmuş.
 6. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

  6 olunuyor ondan sonrası tam bir eziyet, Yurtiçi Kargo Online şerefsizim. Oraya git buraya git, 1 mob kes 5000 kilometre koş, allahsız beygir adım başı dismount oluyor zaten.
 7. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

  ya kahretsin su betada premade 50 lvl character vermek bu kadar mı zor ya. 1-10 lvl dışında su oyunda ne var görmek istiyorum ama leveling o kadar bayıcı ki hiç lvl 7'yi geçemiyorum.
 8. ombakkombak

  Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

  90 level, ana oyun artı 4 expansion hakkaten uzun bir süreç; 90 değilse bile bir boost gerekiyordu artık. Yeni çıkan oyunlarla karşılaştırmayın bence.
 9. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

  Abi napalım bize closed beta vermediler ki; 2 günlük betada o dediğiniz skilleri görme şansımız yok. Gördüğümüzden yazıyoruz; gördüğümüz kısmı baya baya kötü, bu kadar bilgiyle 80 euro veremem ben bu oyuna. 30 level 40 level 50 level premade karakter yaratma koysalardı görseydik nasıl olduğunu.
 10. ombakkombak

  2005 kayıt tarihi Sanki dün gibi

  Üye ismi: ombakkombak Gerçek isim: E-Posta: [email protected] Kayit Tarihi: 31/12/2005 20:54 Mesaj: 5797 lanet olsun kayıt tarih ve saatine bakınca ölesim geldi.
 11. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

  Yorum yapamıyoz, resmen moralim bozuldu oyun yüzünden.
 12. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

  Kos babam kos olmus, postacılar online
 13. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

  Katılıyorum, yanımda peygamber var bana önemli birsey söylicek ben ölümden geri gelmisim; mohawk saclı Xfactor isimli, bir orc yanımda zıplıyor. Elder Scrolls havası ölmüs, leveling single player olsun pvp ve dungeonlar multiplayer olsun ya.
 14. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

  Bir dünya buglı quest var, templarla bir iki vurdum adam öldü sorcererla magickam bitti quest mobu beni öldürdü olay biraz dengesiz olmus sanki.
 15. ombakkombak

  Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

  Oha medium bile kaldırmadı grafikler. Bu da yalan oldu ben gideyim wow oynayım bari.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...