Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

State of Decay

RRa

Öne çıkan mesajlar

http://undeadlabs.com/stateofdecay/

The end is here. Life as you knew it has gone to hell after the mother of all zombie outbreaks. Now you and the few scattered survivors must band together to survive and rebuild in a 3rd-person action game set in a dynamic open world. You choose where to make your stand, designing and fortifying your home base, performing daring raids for food and ammunition, and rescuing other playable survivors with unique talents. The open, sandbox world develops in real-time, shaped by your actions, dynamically generating content based on your choices and the ever-increasing zombie threat.

State of Decay is an open world zombie-survival game, currently under development at Undead Labs for release on Xbox LIVE Arcade and PC.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Tried olan karakterleri nasıl dinlendirebiliyoruz? Bed room yaptım yine tried modunda takılıyor karakterler. Ayrıca oyun survival hissini çok güzel veriyor. Kaç saattir kalkamadım başından. Bi questte dombili zombi ağzımı burnumu kırınca baktım saat 5 olmuş kapattım :)
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

onun dışında bir sorun yaşadın mı peki?

ben zaten gamepad ile de oynayabilirim. oynanacak haldeyse boşuna beklemeyeyim.

radio için tuş atanmıyor mu öyle bi sorun vardı. onun için bir dosya var çok basit ama şu anda hatırlamıyorum aratsan çıkar hemen.

oynanıyor ben bir soruna rastlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

karakterler random mı yaratılıyor? bir de hepsi ölünce ne oluyor? öldü mi permadeath çünkü eheh öldü benim bir tane.

Random yaratılıyor :) hepsinş oldurmeyi başaramadım ancak bilerek 1 doctor, 1 mhendir 1 aşçı 1 nişancı vs... şeklinde olacak şekilde bazı adamlarımı intihara gonderdim.

Wharehouse a kesin geçin çok sevecekseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...