Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

State of Decay

RRa

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

oyun iyiymiş ya. yeni gordum.. ama mezarcılıgım üstümde hallowende inerse alıcam.. asdf

ara ara düşüyor fiyatı, halloween olayına düşmezse sonrasında kesin düşer yani. oyun ve dlc'leri %75 indirimle almıştım hep. başlığı görünce hala oynamadığım aklıma geldi. kısmet.

*son dlc'yi %66 ile 2.37 dalırza almışım.
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat oynadım breakdown dlcsini ve daha önce neden oynamadım diye kendi kendime hayıflandım. böyle bir oyun yok ya. 1 saat içinde walking dead'in tüm sezonlarından daha fazla aksiyon oldu. ev ahalisi ile kavgalar mı dersiniz, zombilerle kapışmalar mı, supermarkette cips bulacam diye g.tü son anda kurtarmak mı, arabayla zombi ezmek mi, herşey var. asdf adamlara yatacak yer yaptım ama neredeyse beni atiyorlardı evden. aahahahaha baya iyiymiş oyun ve dlcsi. alın derim..

edit: walking dead tarzı komunity olaylarını seviyorsanız tam size göre. ah bir de co-op olsaydı....
Sosyal ağlarda paylaş

ilk fırsatta güneybatıdaki şehrin kuzeybatı ucundaki warehouse'a yerleşin, en iyi mekan ev olarak. boşa kaynak harcamazsınız sağda solda. ammo outpost'lar kurun tercihen, çoğu şey üretiliyor nasılsa hatırladığım yemek filan.

outpost kuracağınız yerdeki son res'i yağmalamazsanız o res'i hergün sağlayan outpost'a dönüşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de upgrade edicek malzemeleri bulamıyorum bir turlu acil olarak yatakhane falan yapmam lazım ama malzeme yok dıyor.. evlerın coguna girdim ama yok.. bu arada araç olarak kamyonetleri kullanın onların bagajları da baya buyuk oldugundan sureklı eve gidip eşya bırakmak zorunda kalmazsınız..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...