Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

State of Decay

RRa

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

fazla oynamadım ama pc oynuyorum, oyuna başladığın adam ve bir kadın var, oyuna başladığım adam rütbe seviye falan aldı, bundan sonra diğer karakter ile oynarsam, oda rütbe falan alıyor mu, yoksa, npc gibi takılıyorlar

6-7 karakter dışında eğer ilişki düzeyini friend statusune getirebilirsen her birisi le oynayabilirsin. Rütbe alıyor vs. Ama karakterin türüne göre onu geliştirmek sana düşüyor.

Örneğin Marcus u heavy weapons ile maximum dereceye getirirseniz ve arkanıza zombie almazsanız 1 horde u indirebilir pozisyona geliyor. Skilleri çok musait.

Onun dışında Maya ile güzel bir silahçı adamınız olur.

Ancak ilerleyince mecburi doktor, bahcıvan aşcı mekanik vs gibi kişileri bulmanız gerekecek. Bunları bulunca evden dışarı çıkarayın sakın arasınra bir daha bulamaya bilirisiniz.

Oyunun kontroller hala çöp ancak şu an için piyasadaki en eğlenceli zombie oyunu bence. Gerçi alışınca kontrolleri takmamaya başlıyorsunuz. Ezberliyorsunuz herşeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
oyun iyi ya, sadece keybinding yapamamak çıldırttı beni, abuk sabuk default kontrollere alışamıyorum çok ters geldi. ama keybinding + sandbox dlc'yi çıkartmak için uğraşıyorlarmış sanırım şu anda. onlar gelip bir de indirim gelirse yılbaşına filan, alınır.

helal işte adamlara, indie'yiz diye 8-bit yapmamışlar, çatır çatır cryengine 3. top sellers'dan düşmüyor bir türlü. ibret olsun piksel fetişisti tembel devlere.
Sosyal ağlarda paylaş

kaç tane çıkardı 3 mü? 3 tane yapılıyorsa 200 tane konsept çöpe gidiyor. senin dediğin "futbolcular çok para kazanıyor" gibi birşey olmuş. sanki 1. ligde oynayan 100bin tane topçu var, her top oynayan çocuk topçu olabilecekmiş gibi her iyi konseptin prodüksüyona geçtiği bir ütopya kurmuşsun kafanda. newsflash: işler öyle değil dostum.

beğenmediğin 8-bitleri yeri geldi mi cepten, SOLO yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

valve bir şirket, daha kaç tane şirket var böyle. konsept iyiyse bir elinden tutanı çıkar. yok 1000 tane zaten yapılmış şeyse zaten olmasa da olur.

beğenmediğim 8-bitler aaa+++ bütçeli şirketlerin aynı kafada yapılıyor, "aga bu olay tuttu hadi bandwagona atlayak" kafasıyla. fakirliğin bile bir onuru vardı, böyle ayaklar altına alınmamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...