Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ilk defa ilgimi bu kadar çekebilen bir telefon oldu. Xperia SP ve l ne kadar olacak acaba.

şu su geyiğini de sadece bir seri telefona yapmak ayıp ya. teknolojik değil kullanışlı telefon istiyorum ben arkadaş. :(

300 € ?

4.6-inç çizilmeye dayanıklı TFT ekran/ 1,280 x 720 piksel çözünürlük, 319 ppi piksel yoğunluğu
Sony Mobile Bravia Engine 2
Çift çekirdekli 1.7 GHz Qualcomm Snapdragon S4 Pro MSM8960T işlemci
1 GB RAM
8 GB dâhili hafıza
MicroSD ile 32 GB hafıza
8 MP, LED Flaşlı, oto fokus özellikli, 16x dijital zoomlu, arka kamera
Android 4.1 Jelly Bean
2,370 mAh pil
Wi-Fi, Wi-Fi hotspot özellği
Bluetooth 4.0
4G LTE
PlayStation onaylı
3D surround sound
Boyutlar: 130.6 x 67.1 x 9.98 mm
Ağırlık: 155 gram

olm çok güzelmiş lan.
http://www.youtube.com/watch?v=pgA4YCAIGBI&
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

barbu said:

10 dan fazla tutuyordu sanırım yanlış hatırlamıyorsam. hangi kılıfı diyorsun sen bir de? link verir misin

http://www.spigen.com/cell-phone/other/sony-ericsson/sony-xperia-z-skin-guard.html

bu case değilmiş sadece korumaymış bu arada meh.

bunu görmüştüm evet. ama case e gerek var mı ki ya sizce? hani arkası önü korumalı oluyor. yanlar boş kalıyor bi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala acaip memnunum 1 haftadır kullanıyorum. iOS'dan Android'e geçtim onun da etkisi olabilir tabi, bir anda gözüm gönlüm açıldı yemin ederim. Telefonun henüz öyle kötü bir yanını göremedim, korkunç hızlı, korkunç görüntü kalitesi var. Viewing anglelarda birazcık hasiktirlik yaşanıyo renk kaybı falan olabiliyor da, telefona gün içinde sürekli enteresan açılardan bakmıyorsanız hiç bir sorun yok yani inanılmaz temiz ekran.

kath said:

Teknosada var bugün gelmiş sanırım. Ben hiç beğenmedim hissiyatını, sıradan, ucuz ve kalitesiz bi havası var. En basitinden ekran ve telefonun kenarları arasındaki boşluk çok açık, direk saç kıl tüy yün bok püsür buraya dol diyor resmen.

Ben üstüne çok toz moz yapışınca tuvaletin önünden geçerken lavabonun altına sokup yıkıyorum telefonu. Ucuz ve kalitesiz hava Galaxy'lerde var sen karıştırdın bence, son derece şık bir havası var bunun.

Ben öyle çok spesifikasyon geeki değilim o yüzden S4 ile bunun arasında karar verirken muhtemelen asla kullanmayacağım eye tracking olayı ile su geçirmeme olayını karşılaştırarak karar verdim. Yani gözümle 1-2 kere bir şeyler yapıp hehe diyeceğime havuzda saçma sapan fotoğraf video falan çekerim diye düşündüm, bence çok güzel düşünmüşüm. Bir de Samsung boktan ucuz plastik, bu çok temiz full cam kaplama, onun da etkisi var.

Hız olarak belki Samsung biraz daha üsttedir ama benim gibi casual bir kullanıcının fark bile edebileceğini sanmıyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

genelde iostan androide geçince millet iosu arıyor yaw.

xperia z çok şık bir telefon bence. note 2 almış olmasam onu alırdım kesin hatta bir ara satıp üzerine para verip almayı bile düşündüm note 2 halen para ederken ama sonra sadece kozmetik için 300-400 lira bayılmam gerekicekti deymez dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Ben hala acaip memnunum 1 haftadır kullanıyorum. iOS'dan Android'e geçtim onun da etkisi olabilir tabi, bir anda gözüm gönlüm açıldı yemin ederim. Telefonun henüz öyle kötü bir yanını göremedim, korkunç hızlı, korkunç görüntü kalitesi var. Viewing anglelarda birazcık hasiktirlik yaşanıyo renk kaybı falan olabiliyor da, telefona gün içinde sürekli enteresan açılardan bakmıyorsanız hiç bir sorun yok yani inanılmaz temiz ekran.

kath said:

Teknosada var bugün gelmiş sanırım. Ben hiç beğenmedim hissiyatını, sıradan, ucuz ve kalitesiz bi havası var. En basitinden ekran ve telefonun kenarları arasındaki boşluk çok açık, direk saç kıl tüy yün bok püsür buraya dol diyor resmen.

Ben üstüne çok toz moz yapışınca tuvaletin önünden geçerken lavabonun altına sokup yıkıyorum telefonu. Ucuz ve kalitesiz hava Galaxy'lerde var sen karıştırdın bence, son derece şık bir havası var bunun.

Ben öyle çok spesifikasyon geeki değilim o yüzden S4 ile bunun arasında karar verirken muhtemelen asla kullanmayacağım eye tracking olayı ile su geçirmeme olayını karşılaştırarak karar verdim. Yani gözümle 1-2 kere bir şeyler yapıp hehe diyeceğime havuzda saçma sapan fotoğraf video falan çekerim diye düşündüm, bence çok güzel düşünmüşüm. Bir de Samsung boktan ucuz plastik, bu çok temiz full cam kaplama, onun da etkisi var.

Hız olarak belki Samsung biraz daha üsttedir ama benim gibi casual bir kullanıcının fark bile edebileceğini sanmıyorum açıkçası.

ya benim hiç akıllı telefonum olmadı. =(

O yüzden xperia z nasıldır merak ediyorum. Benim için önemli olan şey görüntü, net olsun renkler canlı olsun. Kağıt üzerinde ıPhone 5 e fark atıyor xperia ama peki gerçekte nasıl?

ben de geek uygulamalar falan peşinde koşmam bazıları program yazar oldu telefonda da o yüzden casual için iphone dan iyi midir?

iphone 5 ve xxperia arasında gidip geliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

tr de para vermem ya veremem elim gitmiyor sürekli ydışına gidip gelen insanlar oluyor çevremde getirtirim sanırım birisine.

ekran için xperia dan iyi diyorlar htc one'a
sağlamlık kalite açısından da iyimiş

ama yazılımsal sorunlar varmış bir de tamiri çok zormuş tasarımından dolayı

ama xperia çok class gözüküyor siyah falan müthiş duruyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...