Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Teknosada var bugün gelmiş sanırım. Ben hiç beğenmedim hissiyatını, sıradan, ucuz ve kalitesiz bi havası var. En basitinden ekran ve telefonun kenarları arasındaki boşluk çok açık, direk saç kıl tüy yün bok püsür buraya dol diyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

kath said:

Teknosada var bugün gelmiş sanırım. Ben hiç beğenmedim hissiyatını, sıradan, ucuz ve kalitesiz bi havası var. En basitinden ekran ve telefonun kenarları arasındaki boşluk çok açık, direk saç kıl tüy yün bok püsür buraya dol diyor resmen.

tamam işte yıkarsın geçer kıl tüy.
Sosyal ağlarda paylaş

abi birisi yazsın artık bişeyler yaa off

almanyadan aldırsam mı?

Tasarım süper tamam da benim için görüntü çözünürlük çok önemli.
Android ios çok fark yok artık. Donanım olarak da iphone dan daha iyi olduğu kesin

hoparlör çok önemli değil şayet evde hoparlör açıp da müzik dinlemem

kulaklık girişi sıkıntı sürekli tak çıkar yalama olmaz mı orası?
blutooth kulaklık ile müzik dinlenebilir mi?

suda fotoğraf çekebilme olayı çok cezbediyor açıkcası beni.

ama işte çözünürlük nedir ben çok film dizi izlerim alette.
Sosyal ağlarda paylaş

The Xperia Z is IP57 certified device. Each of the letters in the IP certification has a particular meaning with the 5 standing for “limited dust ingress protection” and the 7 for “Protected against immersion between 15cm and 1m depth” for a duration of up to 30 minutes.

Mis..

Bunun yerine en kiytirik digital kamera + su gecirmez kap tmm..
Sosyal ağlarda paylaş

suya dayanıklılık kısmı denildiği gibi bir şekilde suyla temas ettiğinde dayanıklılık göstersin diye. yoksa kimse gidin James Cameron olun demiyor telefonu alıp.

http://img2.timeinc.net/people/i/2012/news/120409/james-cameron-440.jpg

suya düşer, bir şekilde ıslanır veya su altında veya ıslak bezle silmen gerekir vs.

Ayrıca bluetooh ile gayet güzel müzik dinleniyor. earplug, kulak üstü, kulak arkası donanımlar mevcut bluetooth olarak.

Bende bu ikisinden var bluetooth olarak

http://www.techjailbreak.com/wp-content/uploads/2012/09/Sony-MDR-1-Bluetooth-Heaphones.jpeg

http://images.hepsiburada.net/assets/Telefon/500/Telefon_1303211.jpg

Nokia olan mikrofon için kullanıyorum genellikle. note 2 devamlı cepten sok çıkar sok çıkar dert oluyor. Sony ise çok iyi müzik dinlemek için. Bluetooth mesafesi çok iyi, ses kalitesi çok sağlam.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel kılıf ve dandik olmayan ekran koruyucu var mı Türkiye'de bunun için? bulamadım da. bir tane çin malı dandik ekran koruyucu buldum. değiştirmek istiyorum.

mesela SGP filan bulamam heralde değil mi? o olmasa da Türkiye'de bulabileceğim en görüntüyü bozmayacak clear versiyonlarından ariyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

güzel kılıf ve dandik olmayan ekran koruyucu var mı Türkiye'de bunun için? bulamadım da. bir tane çin malı dandik ekran koruyucu buldum. değiştirmek istiyorum.

mesela SGP filan bulamam heralde değil mi? o olmasa da Türkiye'de bulabileceğim en görüntüyü bozmayacak clear versiyonlarından ariyorum.

SGP sitesinden direk türkiyeye yolluyor kılıfda güzelmiş yani şık içeriğinde ekran koruyucu felanda var 17 dolar 10 dolarda yol versen 27 dolar değer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...