Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

senko said:

anlamadim ben de
50 farkli bilgisayarin 50 farkli usb portuna soktum hicbirinde sarj etmedi
hatta harici satilan direk fise takip diger tarafi usb olan cihazlarda ise yaramadi
sanirim sadece kendi adaptoru ile sarj oluyor

soladada aynı sıkıntı vardı.

arayüz suite programını kurdum düzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

öröpa da 550-600 euro bandında 1200 civarı yapıyor

burada 1800tl

garanti falan olaylarını da göz önüne alırsak

nerden almak mantıklı bu mereti?

bu arada teknosa da kullandım çok hoş alet. sonra hiç bişeye dokunmadan iphone a dokundum bi de iphone oyuncak gibi kaldı menüler falan bi saçma sapan geldi

htc one ı da bekliyorum son olarak ona bakıcam ama xperia ok bulursam affetmem
Sosyal ağlarda paylaş

Pasha said:

dün gittim aldım, pil kesinlikle yetersiz. ekran açık olduğu sürece dakikada %1 gidiyo ve youtubedan bişey seyrederken bile aşırı ısınıyo alet.

Bu ilk aldığım gün bana da oldu, şarjı bitti taktım düzeldi neyse ki. Telefonun huyu değil bu yani merak etme. İlk 10 full cycledan sonra kendine geliyor. Sabah 8'de çıkardım mesela şarjdan, işyerindeyim öyle zırt pırt bakmıyorum ama açıyorum sürekli ekranı whatsappa falan bakıyorum %60'a inmiş. 3G wireless allah ne verdiyse açık bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Pasha said:

dün gittim aldım, pil kesinlikle yetersiz. ekran açık olduğu sürece dakikada %1 gidiyo ve youtubedan bişey seyrederken bile aşırı ısınıyo alet.

Bu ilk aldığım gün bana da oldu, şarjı bitti taktım düzeldi neyse ki. Telefonun huyu değil bu yani merak etme. İlk 10 full cycledan sonra kendine geliyor. Sabah 8'de çıkardım mesela şarjdan, işyerindeyim öyle zırt pırt bakmıyorum ama açıyorum sürekli ekranı whatsappa falan bakıyorum %60'a inmiş. 3G wireless allah ne verdiyse açık bu arada.

Yarım saat full patrick browse edip 100den kaça iniyor söyler misin
Sosyal ağlarda paylaş

pilin yüzde düşmesi her kısımda aynı hızda olmuyor. %100'den %80'e bir çırpıda inerken sonraları bu düşüş hızı düşüyor. Telaş etmemek gerek.

Bi kaç post yukarıda denildiği gibi bir kaç full cycledan sonra pil kendini bilmeye başlıyor.

Bu arada her android cihaz için söylüyorum bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Pasha said:

sony telefonların en kötü yanı bu.

xperia zde var mı bilmiyorum ama overload ettiğinizde aşırı ısınır ve şarja takılıyken dokunmatiğin kalibrasyonu kayıyor biraz. şarjdada ısınıyor. sola kullanıcısıyım :<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...