Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warframe (sci fi - ninja co-op shooter)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Bu arada dün o mesajı yazdıktan sonra bütün görevi tamamladım. 5 tane manic öldürmem istendi. Uranus'teki boss savaşı sırasında birkaç tane kesin spawnlanıyor. Tek seferde beş tanesini de aynı görevde kestim. GG :F

Şimdi jodias precept mi ne öyle bir quest var. Ona dadanacam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
1 haftadır oynuyorum, lan bu oyun nasıl önüme düşmedi de oynamadım diye hayretler içindeyim, uzun zamandır bir oyunu bu kadar keyif alarak oynamıyordum, neden daha fazla popüler olmadığını da tam anlayamadım ama sanırım üzücü, kötü bir geçmişi var oyunun, 4 senedir varmış boru değil, yine de varsa denemeyi düşünen kesin kesin bir göz atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

endgame concepti yok(yoktu daha doğrusu. şuan emin değilim).. Ondan gözünden kaçmış olabilir.
Anladığım kadarıyla, oyundaki tek zorluk üstünü başını düzeltene kadar. Sonrasında herşey kolaylaşıyor.
Poe gibi endgame mantığı olmadığından olsa gerek. Herşey monotonlaşıyor.

Kaç kez niyetlenip twitchdeki streamerlara dadandım. Fakat söylenen şeyler hep aynıydı. Podyumda mankenlikmiş söylediklerine göre.
Sosyal ağlarda paylaş

End game yok evet ama popüler olamaması garip bir ifade. Benim bildiğim aralıklarla en çok online oyuncusu olan oyun falan oluyor.

End game olmaması da şöyle. Warcraft tarzı yeni instanceları lore ilerlemelerini patchlerle getiriyorlar. Yani şimdi oynadın contenti bitirdin 3 ay sonra başka quest falan gelmiş oluyor.

Ama mmo'lar gibi end game raidleri kafası tam oturmadı. End game bazı itemları farmlamak için alertlerin zor hallerini yapmak ile istediğin gear için standart farm yapmak arasında dönüyor. Yani orta seviye oyuncu ile end game full levellı adamı ayıran en büyük olay tecrübe. Tecrübeli adam endless missionlarda daha uzun farm yapabiliyor. Zor raidlerde ölmüyor.

Şöyle bir artı var tabi. Normalde oyunlarda bir tane end game mekanı olur. Herkes orada takılır. Bunda end game hangi mekandan item farmlamak istiyorsan oraya gidip normal oyuncudan daha uzun kalarak daha zor seviyesiyle uğraşmak üzerine. O yüzden o an ne istiyorsan ona göre kendine değişik görevlerle ve temalarda end game yaratabiliyorsun.

Ben çok oynamıyorum çünkü muhabbetli aktif bir clanım olmadı. Arkadaşlarla falan çok rahat diablo gibi hack and slash niyetine oynanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Arkadaşların gazıyla bugün PS'te giriş yaptım buna biraz. Arkadaşlar birkaç gündür oynuyordu zaten.

Oyun genel itibariyle hele hele F2P için bayağı bayağı iyi, hiç beklemiyordum.

Destiny'den beklediğimiz derinlik tam olarak bunda var işte. Mod derinliği, silah customization falan tam bunu arıyordurk.

Görebildiğim kadarıyla eksikler hala genel mekaniklerle ilgili, F2P oyun için normal. Hani öyle an var ki vurulduğunu bile anlamıyor insan, çok zayıf olmuş, adam vurmak da çok zevk vermiyor. AI çok çok zayıf. Bir de işte az içerikle başlayıp onu da koymak bunu da koymak derken adım adım yükselttikleri için yeni başlayan için pek user friendly değil, hikaye aktarımı olsun oyun mekanikleri olsun aktarımda zayıf. Ha bir de, kişisel tercih tabii, ama warframe tiplerini hiç sevmedim, çok anime tarzı.

Ama bunun dışında taş gibi olmuş oyun. Al bu oyunun derinliğini Destiny'e koy onun mekanikleriyle, başyapıt çıksın ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...