Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

elementalist lerin durumu nedir? çok ağlak mesajlar var forumlarda. Birşey mi oldu bunlara.
Hayır bir sorun yoksa karakteri ascended dizeceğim. Sorun varsa yeni birşeyler bakayım. Boşuna o kadar şey boşa gitmesin.

Gerçi hazır dizili thief var ama thief de sıkabiliyor, çok thief var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ağlaklık bir şey yok. Adamlar genel olarak might stacking'i nerflediler bir de d/d ele'nin kullandığı bir taktiğin önüne geçtiler (lightning auto attack + hp sigil'iyle sonsuz health regen

Ha bi de önceki patchlerde adam akıll tek elit skillimiz FGS'nin en çok damage veren skill'ini nerflediler (tornado'da nerf yedi hatta). Elit skill bırakmadılar pvp için sağolsunlar. 0'a basmadan bitirdiğim oyunlar oluyor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

cevap için teşekkürler.

o elite skill ve might stack mesajlarını gördüm. Onların haricinde de birşeyler var sandım. Yani adamlar öyle bir yazmışki "dd elementalist bitti" anladım direk :P.

dd yi seviyordum baya hareketli ve millete kafa tutması zevkli. Yer gök thief diye thief oynamak istemiyorum. Bakalım yeni bir karakter mi baksam, yoksa elementalist in üstünümü dizsem karar veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi kombinasyon derken? zaten ana karakterine herşeyi çekeceksin. Kötü kombinasyon kavramı pek yok. Yapmak istediğin şeyi söylersen daha iyi olur.

Mesela dün streamerlara göz atarken bir warriore denk geldim. Adam world pvp de solo geziyordu..
Bi ara 2h hammer / hammer/shield ile oynadı. Bi ara 2h hammer/2h sword takıldı..

Bi ara 1vs5 e girmiyorum artık gibi saçma şeyler söyledi. Sanki 1vs4 yapabiliyor muş gibi izlenim oluşturdu :P.

net geçmişi kapalı olduğundan bulamıyorum. Yeniden denk gelirsem streame link bırakırım (şuan biraz araştırdımda bulamadım kimdi).
Sosyal ağlarda paylaş

HarveyQuinn said:

warrior için en iyi kombinasyon nedir ona göre ilk exoticleri çekeyim ? greatsword + sword/axe düşünüyorum veya greatsword / hammer

http://www.twitch.tv/wilsonstorm

aha gördüm streamini. Şu tip. Profilinden geçmiş yayınlarını izleyebilirsin, build vs. sorularını ona sorabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün karakterleri 80 yaptım. Her bi karakter için zerk ve condition gearlarini tamamladim.bazıları için celestial. yavaş yavaş.
Her biri ayrı bir zevk. Main warriorla %100 harita yaptım. Ele ye ascendad set dizdim. Fractal lvl max.
Çok oynamiyorum artık zaman yok diye.
Ara sıra girdiğimde secenek çok. yapacak zevkli biseyler var illaki. pvp lvl 50 . Www lvl 300+
Oyun güzel la
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx said:

Takip eden birisi varsa söyleyebilirmi her class a bir spec mi gelecek? Ranger sadece druidmi olabilecek yoksa marksman vs gibi bir seçeneğimizde olacakmı?

her classa sadece bir sub-class gibi bir şey gelecek. yani ranger sadece druid olabilecek ve staff kullanabilecek. yeni silah da gelmiyor bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
öyle bir şeye kredi kartı bilgilerini girmek riskli olmaz mıydı? tabi siteyi kırdılar dediğini yanlış anlamadıysam :P

Bu arada, kurdum geliyorum anacığım (gerçi tek hesap 2 kişi olacağız ama zaten diğer arkadaş ele yi beceremeyince thief oynar :P )

http://i.imgur.com/MdizXPn.png
Sosyal ağlarda paylaş

iyice araştır abi karakterlerin oyun stilini. Hepiciği güzel. Yeterki oyun tarzlarını sev. Kimisi sıkıcı olduğu kadar taktiksel oluyor.

warrior de oyun tarzını mı sevmedin? (bide hızlı lvl kasma yolu vardır araştır biraz. world pvp de kasıyor olabilrler. Ama 30-40 dan önce oralarda gezmek sıkıcı olabilir.)

http://www.youtube.com/watch?v=Lc2LFOwpsg8&feature=youtu.be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...