Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

iron hala duruyor mu ya? ne durumda gvg fln atıyorlar mı ya da aktif wvw?

Sfr'deyim ben, IV'de, haftada 4 gün raid 1 gün GVG var(daha hiç yapamadık gvg gerçi yarın işallah ilki). baya baya döndüm keyifle oynuyorum.

bu arada ascended weap ile ilgili bir mesaj vardı. AScended silah yapmak zor. Weaponsmith kasmadım ama Armorsmith kastım, 450'deyim - 500'lemek için yaklaşık 60g'ye ihtiyacım var. Yeni 60 olduysan önce üstüne diz, sonra bakarsın ascended'a. Çok ciddi fark yaratmıyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

Ya ciddi gear sorunum var lvl 60 olmayi bekliyorum t3 cultural Armor aicam da su anda lvk 48 im bna gear önerebilir misiniz. Birde endgame icin gear i nassil edinecegim swordu armoru falan kendim mi craftlayacagim yada craftlasam daha mı iyi olur?

Biraz karıştırmışsın galiba durumu.

L80 olman lazım endgame için. L60'da gear almanın hiçbir anlamı yok.
T3 (Tier 3) cultural itemlar BAYA pahalı, baktın mı fiyatlara? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok 60 i sey icin dedim leveling icin culturali bekliyorum diye evet pahali ya o degmez mi iste onun icin sordum. Leveling için duzgun gear i trading posttan mi aliyim. Ah den yani. Endgame i ayri dedim onun için nasi yapicam mesela senin yukarda dediğin ascenden kilici vs. Yani 2 sorum var 1. Leveling icon gear i nasil edem 2. Endgame de geari nasil edem nasil aliyim ne aliyim craftliyim mi. Her ikisi için de gecerli
Sosyal ağlarda paylaş

Leveling için gear almana gerek yok.

Haritadaki renownları yapınca (kalp şeklindeki questler) NPC'de karma ile alabileceğin itemler çıkıyor. Çok zorda kalırsan bu NPClerden eksik/düşük kalan itemleri alabilirsin.

Endgame çok farklı bir süreç, çok alternatif var. Önce 80 ol, sonra konuşuruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Leveling için gear almana gerek yok.

Haritadaki renownları yapınca (kalp şeklindeki questler) NPC'de karma ile alabileceğin itemler çıkıyor. Çok zorda kalırsan bu NPClerden eksik/düşük kalan itemleri alabilirsin.

Endgame çok farklı bir süreç, çok alternatif var. Önce 80 ol, sonra konuşuruz :)

aha tamam peki ona göre takılayım ben madem 80 olunca kapını çalarım. ascenden mascended girişirim. adam etmek istiyorum bu charı ya
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi buradaki bazı arkadaşlar baya şaşırabilir ama ben oyuna geri döndüm ilk işim mesmerimi 80lemek oldu ardından, iyi bir guild buldum, aktif şekilde wvwvwv yapan. Çok iyi bir build buldum ve ona göre gearlarımı tamamladım. Full exotic armor, exotic weapons ve 1 ascended amulet 2 ascended ring, 2 exotic accessory ile oynuyorum. Hatta flamekiss armor skini bile aldım. 10 numara oldu charım. Geriye kalan ascended weaponları yapmak, gold kasmak falan..

Bence oyun güzel, ben artık aktif şekilde zevk alarak oynuyorum ama BUNA RAĞMEN evet malesef buna RAĞMEN hala oyunun çok büyük eksiklikleri var. Neyse bunlara zamanı gelince değinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

aktif bi dungeon guildi bulursan bayagi hizli lvl alirsin aslinda. dungeonlarin her path'i 70%xp bar dolduruyordu yanlis hatirlamiyorsam hergun ilk seferde. bi de token veriyor ustune, lvl 80 de exotic zirh&silah hemen alabilirsin onlari biriktirirsen.

15-20dk suruyor populer pathler ne yapmasini bilen gruplarda. farmlayan lvl 80ler 7dk da falan bitiriyor hatta bazi pathleri

lfgden de grup bulursun ama orda elitist tipler can sikabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şöyle diyim 1v1'de beni alabilen hemen hemen yok mesmer ile oynarken, kullandığım Prismatic Understanding buildi fazla iyi. Kabus olup çöküyorum adamların üstüne.
Benim sanırım oyundan soğuma sebebim Elementalist'i ilk char olarak kasmam olmuş. Bu kadar sıkıcı bu kadar bayık sadece support ağırlıklı bi class olamaz. Mesmer'e geçince dünyam aydınlandı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...