Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı #2

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

PvE üzerine yoğunlaşıyorsan berserker(Power-Precision-Critical Damage[yeni patchle Ferocity olacak]) git(yalnız yeni patchle max dps'ye nerf geliyor, gelecekte daha fazla nerflemeyeceklerinin garantisi yok).

WvW üzerine yoğunlaşıyorsan da soldier(Power-Vitality-Toughness) git. Guardianların WvW'deki asıl amaçları zergvszerg'lerde kendi serverına stability spamlamak zaten. Bir de sonuna kadar ayakta kalmak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ya bende level 43 üm desolation da guardian la oynuyorum. kasmam lazım da kimse yok nasıl levelleyeceğimi de açıkçası çözemedim unutmuşum biraz. crafting için para istiyor bende 2 gold var sadece. bir bilen eden elimden tutsun vay mk guildindeydim de online da 1-2 kişi var dün dreagloth biraz bişeyler anlattı. el atın bi bana
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

ya bende level 43 üm desolation da guardian la oynuyorum. kasmam lazım da kimse yok nasıl levelleyeceğimi de açıkçası çözemedim unutmuşum biraz. crafting için para istiyor bende 2 gold var sadece. bir bilen eden elimden tutsun vay mk guildindeydim de online da 1-2 kişi var dün dreagloth biraz bişeyler anlattı. el atın bi bana

O guildden çık, orası bitik. Başka bir guild bul kendine.

Aslında levellaması en kolay oyun. Crafting için golda ihtiyacın yok aslında, o levela gelene kadar hiç ore/wood/herb toplamadın mı?

Jewelcrafting ve Cooking en kolayları, para harcamadan kasmaya başlayabilirsin, dün whisperdan söylediğim gibi gw2crafts.net'ten normal guideları oku.

Craft istemiyorsan, WvW girip orada zerge katıl, güzel xp/gold/karma gelir, rahat rahat level alırsın.

WvW istemiyorsan, eski usul quest ile kasmak istiyorsan, içinde bulunduğun zone'un tüm noktalarını (Vista, Point of Interest, Skill Challenge, Renown Heart) aç.
100% açında hem iyi itemler, hem de crafting malzemesi ve XP geliyor.

Story questin level kaçta? Ekranın sağ üst köşesinde yazar. Onu yapmaya başla. Geriden geliyorsan çok iyi level verir. World Map'te yeşil icona gideceksin, seni instance'a atacak.

Son olarak, içinde bulunduğun zonedan farklı levellayabileceğin 1-2 zone daha var. World Map'te görürsün kaç olduğunu. Mesela 40-50 zoneları Dredgehaunt Cliffs ve Blazeridge Steppes. Bu 2 zone'u 100% yaparsan zaten büyük ihtimal 43'ten 55'lere gelirsin. Sonra aynı şekilde yeni zonelara gideceksin.

Zone Levels

Bu da mı kesmedi? Instance dene. Y harfine bas ve LFG toolunu bul. Oradan girebileceğin story instancelara grup arayabilirsin. Tamamladığın zaman çok iyi xp veriyor.

Son olarak PvP yoluyla level almak var. Solo Arena girince kaybetsen dahil Glory topluyorsun. 1500 Glory + 20 silvera, 1 level veren item var, Tome of Knowledge.

Takılırsan oyuniçinde yakala. Gangren.6859
Sosyal ağlarda paylaş

Devamlı oynamayı planlıyosanız Iron Hall'a aldırayım. Hayır Türk guild'i değil, ama guild'de şu an benle beraber 4 Türk (Gangren ve ShadowFury bu forumdan olanlar) var benim bildiğim. Leveling konusunda çok yardımcı olamaz heralde guild'de en azından işiniz düştü mü yardım isteyebileceğiniz insanlarla dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam genclik ben her aksam en az 2 saat kasicam toplasalim bi aksam kac kisiysek birbirimizi kastiralim. Ben diun wvwvw ve cragting ile 4 level atladim bugün de bi 4 level daha alip hafta sonuna kadar 10 level atlamis olma peşindeyim. Haftasonu da bi en az 8-9 atlarsam 80 olmama 13-15 level kalmis olacak. Soru şu anda ben level kacim abhahahaha ahhaha iron hall a phoenixlin aldirt beni oynayacagim ben. Cok pis sardim baya eglendim dun wvwvw de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...