Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

gamaplay soyle boyle deniyorda witcher 3 bundan daha iyi onca problemi olmasina ragmen.. at onda kotu derken bunda daha kotu.

yillar once cikmis red dead redemption at konusunda o kadar iyiyken bunlarda o raddeye gelememesi ?

w3 goty bana gorede. ha daha fallout 4 var ama goty olabilecek zaman da cikiyormu bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

spo yicem diye girmiyorum
23 mü 24 öle bişeydeyim, DD yerine quiet alınca malladım, dd bildigin hileymiş megersem

quiet da hile gibi esasen. Menüden buddy command altında istediğin üsse scout ya da sniperlık yapması için yollayabiliyorsun. Bunu fark edene kadar hiç kullanışlı gelmemişti.
Sosyal ağlarda paylaş

koyun keci diye dalga geciyorsunuzda ben zerre sallamadan oyniyorum onlari, oyuna herhangi bri etkiside yok, toplarsanda azicik para disinda birsey gelmiyor bunun ters yonu ne yani? oyalanmak isteyen oyalansin iste, snake eater gibi fare filan toplayip yeme olayi yok en azindan

skyrimlede bi alakasi yok ole openworld olayi dunyanin genisliginden ibaret, ole gezip kesfedicek yer yok, alakasiz questler yok, side-op lar zorunlu degil gene ve yapinca guzel bonus veriyorlar filan, mis gibi legendary gunsmith sideoplarini yapip supressorli tranq sniper rifle yaptim cilgin atiyor :P

quietin scotu patates, tek guzel yani supressor birakmasi saga sola o kadar. dd ile outposta yaklasinca herseyi gosteiryor zaten quiet gibi marklamasada ki marka gerek yok, dd mis gibi her seyi gosteriyor canavar ya :D

skullz unitin yanindan kamyon kacirma gorevinde kullandim bi quite, saldir emri verdim embesiller ona dogru ilerlerken 2 tank ve mission targeti fultonlayip kactim ehueheu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...