Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

Raze said:

bu seriyi hiç oynamamış olanlar için bundan başlamasını mı önerirsiniz? ne kadar geriden başlasak tost makinesi grafiklerinden çıkmış oluyoruz?

bi de google'a deil de buraya sorayım, buraya kadarki hikayeyi nerden okurum? bilal detayına girmesine gerek yok ama bilelim kim kimdir.

phantom pain icin, mgs 3, peace walker ve GZ yeterli

http://www.metalgeartimeline.com/
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Soru:
22 bölümde online şeye zorlamasından ciddi şikayet var. ( 50 saat 21. bölümdeyim)

Oyunu hep off tutmayı deneyen oldu mu?
Istemiyorum ayarı olmaması çok ayıp. ( en azından ilk oynayışta)
Oyunu bırakmayı düşünüyorum.
..

Neden?

Tek Kişilik oyun tek kişilik kalmalı.
Kalanlar saçmalıktır. Ek olarak kaynak kaybetmem ise aptalca.
Sosyal ağlarda paylaş

Steamuserdata(userid)287700

yeni nesil ne tembel olmus ya bide :( korsan commandos ilk yuklemeden sonra oyunu ancak bir kere aciyordu, oyundan cikinca veya crash yedimi uninstall edip reset atip yeniden yuklemek gerekiyordu filan, eski konsollarda save in yalan olmasini ve oyunu bir oturusta bitirmeye zorlanmayi saymiyorum bile

simdiki nesil oyunu acmadan bir wireless iconuna sag tiklayip disconnect tusuna basmaya useniyor :( LANET OLSUN BIRAKIYORUM BU OYUNU :D :D :D

Lopeth said:

sadece fob ye koyduğun elemanlar raidlen miyor mu ?

niye kimse bana dalmıyor lan, benim neyim eksik

kimse cesaret edemio fob basmaya bu ara hileciler yuzunden :P hileci invade eder etmez tek komutla butun security staffi disable edebiliyor, basarili oldumu main basede direct contractin olmayan herkesi random calabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

la li lu le lo? ne diyonuz siz?

FOB lari bypass etmenin yolu var, oyunu kapayinca save yedekle, eger raidlenirsen geri yukle veya oyunu her acmadan once wirelessi kapat, cidden bu kadarmi zor ya?

Yazdığın yollar kabul edilemez.
Tek dokunuşta kendiliğinden olmalı.

KOnami ye karşı başlayan eyleme katılmak tek yol.

- oyunu oynama
- Steam incelemeni neden belirterek olumsuz yap.
- resmi KOnami kaynaklarını bombala.

Direnişimiz sürecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya "sene 2015 için biraz zahmetli" falan diyecektim de üşendim.

Konsolification yüzünden oluyor. Modding heresy'den önce pc gaming'in kurtarıcısı olarak görülen gaben için bile "steam machina diye diye içten fethediyor konsolcular adına lel" diye geyikler dönüyordu.

Sonuç: İnsan rahata kolay alışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

başkaları malzemelerimizi mi çalabiliyor yuh. ben de neti kapatam bari girerken. single oynarken biri topladığım şeyleri çalsa baya söverim konamiye. daha oyununu da almam =)

multi oyun oynamak istesem gider adam gibi multi için kasılmış oyun oynarım. single'ın yanına eşantiyon konmuş çakma multi mi oynarım =)
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

kizillelma said:

Soru:
22 bölümde online şeye zorlamasından ciddi şikayet var. ( 50 saat 21. bölümdeyim)

Oyunu hep off tutmayı deneyen oldu mu?
Istemiyorum ayarı olmaması çok ayıp. ( en azından ilk oynayışta)
Oyunu bırakmayı düşünüyorum.
..

Neden?

Tek Kişilik oyun tek kişilik kalmalı.
Kalanlar saçmalıktır. Ek olarak kaynak kaybetmem ise aptalca.

Guzelim konsepti open world grind a cevirince ok de multiplayer ogeler katinca mi bozuldu bre nasrettin hoca demezler mi adama
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

başkaları malzemelerimizi mi çalabiliyor yuh. ben de neti kapatam bari girerken. single oynarken biri topladığım şeyleri çalsa baya söverim konamiye. daha oyununu da almam =)

multi oyun oynamak istesem gider adam gibi multi için kasılmış oyun oynarım. single'ın yanına eşantiyon konmuş çakma multi mi oynarım =)

6 ekimde gelecek çakma olmayanı
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Neti kapatmak tam çözüm değil

Someone just stole 10k biological material and fuel resources from me while I was offline

As if gathering materials isn't hard enough already

♥♥♥♥ you konami

http://steamcommunity.com/app/287700/discussions/0/527274088391986559/#p44

hayir cozum, servera baglanmadigin surece kimse bisi calamaz single player oyunundan, offline olan makinaya mudehale edebilme diye birsey olsaydi butun ulkelerin en hardcore askeri sirlari dokulmustu internete

oyunu her actiginda connect edip offline iken olan biteni sync ediyor iste oyun, oyun servera baglanamaz ise sync olmaz bu kadar basit ya, amma buyuttu gerizekali amerikalilar. always online forceliyan bir oyun olsa cidden anliycamda yok yani olay o diil

iki farkli yontem ile cozumu bu kadar kolay bisi icin tatava yapilmasina degmiyor yani :P tam tersi kekolar saveleri kullanicinin bilgisayarinda tuttugundan hayvan gibi abusea acik ve kalici olarak kayip yasamak imkansiz, save yedeklemek o kadar basit birseyki alti ustu klasoru acip ctrl+c ye basip sonra desktopta ctrl+v yapicaksiniz, biri silerse tam tersi
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

kizillelma said:

Neti kapatmak tam çözüm değil

Someone just stole 10k biological material and fuel resources from me while I was offline

As if gathering materials isn't hard enough already

♥♥♥♥ you konami

http://steamcommunity.com/app/287700/discussions/0/527274088391986559/#p44

hayir cozum, servera baglanmadigin surece kimse bisi calamaz single player oyunundan, offline olan makinaya mudehale edebilme diye birsey olsaydi butun ulkelerin en hardcore askeri sirlari dokulmustu internete

oyunu her actiginda connect edip offline iken olan biteni sync ediyor iste oyun, oyun servera baglanamaz ise sync olmaz bu kadar basit ya, amma buyuttu gerizekali amerikalilar. always online forceliyan bir oyun olsa cidden anliycamda yok yani olay o diil

iki farkli yontem ile cozumu bu kadar kolay bisi icin tatava yapilmasina degmiyor yani :P tam tersi kekolar saveleri kullanicinin bilgisayarinda tuttugundan hayvan gibi abusea acik ve kalici olarak kayip yasamak imkansiz, save yedeklemek o kadar basit birseyki alti ustu klasoru acip ctrl+c ye basip sonra desktopta ctrl+v yapicaksiniz, biri silerse tam tersi

Ctrl+v vs lerin bir oyunda kabul edilir yanı yok.
Kısa yollar uzman olanlar içindir.
Ek olarak bu gereksiz yedek saklama benim degil Konaminin sorunudur.
Tüm oyunlarımın harici yedeklerini muntazaman alırım. Ancak asla bir zorlamayı atlamak için yapmadım yapmam.

Konami ye Direneceğiz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...