Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

adam ne çekmiş be. millet hep cutscene gameplay yok diye ağlamış yıllarca, al ulan gameplay demiş, şimdi cutscene yok diye ağlıyorlar hehe.

ben 2 saat fln oynadım. stealth gameplay istiyor o da yoruyor ya beni. sandbox ayağına saçma sapan elementler eklenmiş oyuna gameplay uzatsın diye. wow'daki garrison ı fln koymuşlar. hani niteliksiz 100 saat yerine dolu dolu 7-8 saati ben şahsen tercih ederim çok vakti olmayan biri olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hiçbir oyunda sandbox ıvır zıvırlarını yapmıyorum. takıntım yok öle %100 bitireyim gibi. main'den ilerliyorum. bu oyunda da sadece iyi eleman extract edeceğim yan görevleri yapıyorum. o da development için gerektiğinden.

ama bunda main missionlar da 30-40 saat sürer stealth gitmeye kasınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahah beklenen adamdan beklenen yorum geldi, adamları missionu göndermek zaten uğraşı olmayan amacı olan birşey laf olsun diye konulmamış. Gameplayine göre güçlenen düşmanın hangi özelliģini kısmak istediğine göre bir starteji olmuş, ama çok eminim ki onun farkında bile değil.

Dediğim gibi seriyle alakası olmayan biriydi zaten, oyunu ehehehhe alabiliyorum diye gidip alıp mgs de stealth gameplayi beğenmemsi flawless lol.

Bu oyundaki 100 saat niteliksizse şimdiye kadar sandbox mapte oynamaya değer 1 tane oyun çıkmamıştır. Sadece benim söylemimde değil bu reviewerlardan oyunculara gameplay olarak en dolu dolu oynan oyun olduğu kabul edildi.

Hepsini geçin adam Arkham knightı çok beğenip thropydi dive dı oyuncuyu 5 seridir boş boş oyalayan , ortada 15 adama dalarken 14 ü bir sonraki bamleni yapmadan saldirmaya kalkmayan oyunu begenip bu oyuna gameplay olarak laf etmiş ahahah ne denebilir ki daha.

Bu zamana kadar oyun oynadım, playerım, gameplay camiasındanım diyen adam şu oyunun gameplayini boşa harcanan zaman olarak göremez yani elini vicdanını koyarsa.

Neyse bıngılduck ın zaten herşeye ve kalitesiz yorumları, dandik hype ları üzerine ciddiye alındığını pek sanmıyorum gamingte.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Quiet i "susturmanin" yolu lazim ya :( scout ettikten sonra salak salak ayni sarkiyi mirildanip sinirimi bozuyor ve atmosferin icine ediyor. D-dog en iyi ya sifir kapris ve artistlik ile sahane is yapiyor ve yayilip side op yaparken alarm calidirinca bayiltma sansim olmadan koskoca legendary gunsmithin beynini dagitip uyuz etmiyor attack modunda olmadigi halde

Sanırım birini hedef aldığı vakit öyle mırıldanmaya başlıyor.

Quiet'e tranq silah vermediğin sürece düşman extract etmen gereken hiçbir göreve götürmeni tavsiye etmiyorum. Quiet scout yaparken duvarla görüşü kısıtlanan hedefleri kaçırıyor. Köpek belli bir çaptaki her şeyi scoutluyor. Görev hedefleri vs. dahil ve duvarların arkasındakileri falan da görüyor. Kesinlikle daha kullanışlı. Ayrıca alarm çalınca quiet gibi cinayet serisine başlamıyor.

Quiet "cover me" komutu verdiğin vakit özellikle checkpointleri falan dakikasında temizlemeye yarıyor. Bir şey öldürmek gerekiyorsa quiet kesin tercih. Tank taburuna saldırırken bile kadına ateş açtırıyorsun. Bütün düşmanlar quiete ateş açmakla meşgulken arkadan sürüne sürüne gelip c4'leri yapıştırıyorsun.

At da at işte :/
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

adam ne çekmiş be. millet hep cutscene gameplay yok diye ağlamış yıllarca, al ulan gameplay demiş, şimdi cutscene yok diye ağlıyorlar hehe.

ben 2 saat fln oynadım. stealth gameplay istiyor o da yoruyor ya beni. sandbox ayağına saçma sapan elementler eklenmiş oyuna gameplay uzatsın diye. wow'daki garrison ı fln koymuşlar. hani niteliksiz 100 saat yerine dolu dolu 7-8 saati ben şahsen tercih ederim çok vakti olmayan biri olarak.

This
Sosyal ağlarda paylaş

Bende okudum hatmettim ve oyunun ilk basi allah dedim nereye geldim muthis ama sonra kaldim oyle koyun kuzu toplarken buldum kendimi allahtan stealth gitmek sart degil fyi..

Sniperla azaltip sonra rambo daliyorum s rank te umrumda degil pek oyle missiondan missiona arada girip takiliyorum iste.
Sosyal ağlarda paylaş

benim gordugum kadari ile degil.

neden o yoruma alindi millet simdi.

adamlarin geliyor onlari yeni yerlerine yerlestiriyorsun.
sonra onlari goreve gonderiyorsun
genisletiyorsun ussunu
kopegin var bi tane :)
icinde dolaniyorsun
icinde target gorevleri var iste belli zamanda belli target vurman gerekiyor
sana selam duruyor askerlerin :P

su ana kadar bunlar acildi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

At da at işte :/

ahaha

ya D-Horse aslında direk buddy sayılmasa çok hoş olurmuş. Ata binerken yanımda DD koşsun istiyorum. Ya da Quite arkaya otursun filan. DD wallkhack gibi zaten, onsuz göreve çıkmam artık. Gerçi Quite açmadım daha.

Bide oyun çıkmadan bütün eski oyunları Youtube'dan seyrettim, bi kaç yerde okudum filan hiakyeyi.. Hep MGS hikayesi önemli, hiç bir şey kaçırmayayım diye çok hazırlamıştım kendimi. Bu oyunun böyle olması hayal kırıklığı oldu biraz sdf. Gerçi Peacewalker'ın da hikayesi kötüydü bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...