Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

Afrikayı sevmedim ben.

Quest ve hikaye içermeyen açıklama

Ben afganistandan sonra böyle snake eater'daki gibi geniş ormanlarda dağlara tırmanırız, ağaçlarda saklanırız, şelalelere gireriz, predator havası alırız diye ummuştum. Afrikada jungle hissi veren şu ana kadar gördüğüm tek yer afrikadaki ilk görevin ilk beş dakikası. Orada dağa tırmanmaca şelale vs var ama haritanın kalanı hiç öyle değil. Sanki afganistanın daha fazla yeşil otlusu ve ayıp olmasın diye biraz ağaçlandırılmış hali gibi olan çok yer var.

Yağmur olayı atmosferik olmuş.

Onun dışında canımı sıkan bir diğer olay da buradaki yerleşik kuvvetlerin daha güçsüz olması. Sovyet ordusu PF'lere kıyasla daha güçlü olması gerekiyor olabilir tabi de o zaman afrikayı afganistandan önce yapsaymışız keşke. Daldığım çoğu üste HQ'dan veya yakın üslerden yardım istenmedi bile. Bir kısmı kendi başına takılan yerler. Revolverla tek tek üzerlerine gidip herkesi öldürsem de desteğe kimse gelmiyor. İnsan metal gear, gunship veya tank desteği falan çağırır.

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi video izledim adam herkesi bayıltıp, reflex ile fln takılıp s rank alıyor. ben 30 kişilik köyde hem kimseyi bayıltmadan hem de reflex olunca bile res atarak takılıyordum s alayım diye. bayılta bayılta ben de rahat oynarım ya. girip biraz oynayayım bakalım. =)

edit: önceden geçemediğim yerde 5 dk da s rank aldım. güzelmiş böyle bayıltarak takılmak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben cok begenmedim sanki oyunu =(

mgs bu degil benim icin

mission 10'dayim, 10% oldu, cikan her side opps u yaptim, en az task larin yarisini yapiyorum her gorevde falan da hani hikaye nerde bu oyunda?

bi kere skullface i gordum o kadar

boss fight nerde

prologue gibi bi oyun bekliyordum ben daha cok
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

ya ben cok begenmedim sanki oyunu =(

mgs bu degil benim icin

mission 10'dayim, 10% oldu, cikan her side opps u yaptim, en az task larin yarisini yapiyorum her gorevde falan da hani hikaye nerde bu oyunda?

bi kere skullface i gordum o kadar

boss fight nerde

prologue gibi bi oyun bekliyordum ben daha cok

+1
sigarayı yakıp cutscene izlemedikten sonra ne yapayım öyle mgs'yi :(
isterse tekrara girsin, yine de kod adı bir şekilde raven octopus mantis ve wolf olan boss'lar isterdim.
gerçi daha 8. görevdeyim du bakam.
Sosyal ağlarda paylaş

Quiet i "susturmanin" yolu lazim ya :( scout ettikten sonra salak salak ayni sarkiyi mirildanip sinirimi bozuyor ve atmosferin icine ediyor. D-dog en iyi ya sifir kapris ve artistlik ile sahane is yapiyor ve yayilip side op yaparken alarm calidirinca bayiltma sansim olmadan koskoca legendary gunsmithin beynini dagitip uyuz etmiyor attack modunda olmadigi halde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...