Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

On 14.12.2020 at 18:02, Black-ice dedi ki:

30 saati geçtim haftasonu.

haklı eleştiriler var. benim de var bulduğum eksi yönler. ama çok saçma eleştiriler de var. alakasız oyunlarla karşılaştıranlar falan. anlayamadığım kafalar. fallout 4'le falan karşılaştıran yok asd.

best open world action rpg bekliyorduk o olmamış. eksikleri var, yetişmediği belli şeyler var. ama tüm bunlara rağmen çok başarılı bi oyun. al saatlerce eme eme oyna yani. şehir falan müthiş modellenmiş sırf dolaşması bile yetiyor. 10/10 olabilecekken 8'lerde takılmış. benim yorumum budur.

bugları ayrı tutuyorum. benim çok büyük buglar gelmedi benim başıma, böyle ufak tefek ölen adam uçtu bi kere falan öyle şeyler. 

On 14.12.2020 at 18:12, reampage dedi ki:

Şu oyun konsola çıkmasa hiç bu kadar sıkıntı olmayacaktı, pc oyuncusu alışık böyle şeylere, konsollar bok etti. Zaten şu özür mektubu sony'nin ihtarı sonrası geldi.

Çünkü iyi bir sistemde oynadığın zaman görsellik ve atmosfer bu kadar sert oyun kötü demeni engelliyor. O yüzden belki sürekli RTX videoları hypeladılar.

katılıyorum bu ikisine

On 14.12.2020 at 18:15, Xenocide dedi ki:

ara ara doğru şeyler var da ara ara da saçmalıyo sdf

skill geliştirmememin tek dezavantajı silahı kullanamıyom çünkü yeteri kadar güçlü değilim. çantama koyabiliyom ama o gücüm var ama kullanamıyom HEÜÜĞĞ BAAHĞĞ BAAĞH diye dalga geçiyo da, yani bugüne kadarki bütün FRP'ler de RPG'lerde bu böyle değil mi, çantanda 10 tane mızrak taşırsın da 1 tanesini bile equipleyemezsin, dexterity'in strength'in yetmez falan. 

işte bi de böyle bi etki var, medieval temasında, izometrikte vs biz bu tür şeyler normal geliyordu, görmüyorduk da, bu oyunun yapısından ötürü çok gözümüze soktu ve dikkat çekici olmaya başladı. Oyunun hatası mıdır, bizim gavatlığımız mıdır bilemiyorum.

buna da katılıyorum. bir oyun "bok gibi" imajı çıktığı zaman böyle neresinden tutsam da dalga geçsem telaşı başlıyor. diğer oyunlarda dahi olan şeyler bunda özellikle espri konusu yapılmaya çalışılıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Sam dedi ki:

sc veriyor onda sorun yok ama invden kontrol ediyorum, yazan bountyi ödemiyor. oyun siteleri filan öldürürseniz veriyor demiş. loot harici gelmiyor birşey eğer eurodollars item olarak almazsam.

Haklısın buglı para hariç herşeyi vermiyor.

AYRICA CHARGED JUMP NASIL ALMAMIŞIM LAN OYUNUN BÜTÜN OLAYI DEĞİŞTİ AKIYORUM ÇATILARDAN ÇATILARA sdfklj

Sosyal ağlarda paylaş

double jump beğenmedim ben save alıp dene ikisini de charged olan daha yükseğe sıçrıyor bence daha kullanışlı ha eksisi charge etmesi 1 sn de falan max seviyeye ulaşıo.

^^ üstteki mesajımda da herşeyi vermiyor veriyor demek istemiştim.

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

32 dakika önce, Rewendor dedi ki:

O zaman sorayım:

Double Jump mı yoksa Charged Jump mı?

Youtube'ta bugun meraktan aratmistim. Charged daha yuksege zipliyodu, daha cikilmayan yerlere ulasabiliyor.

Kendim deneyemedim fakir fakir bitirdim 20k ile. Vik'in borcu duruyo daha.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, reyou dedi ki:

ben ing voice, tr altyazi ile oynuyorum.

İçeriği gizle

bu japon basgani oglunun bogazladigi yerde, once altyazi japonca oluyor, sonra sacma bir animasyonla turkceye donuyor, ama yani guzel bir efekt desen degil, bugli gibi bir sey. oyunun ozelligi olamaz dimi ya. sacma ama dikkatimi dagitti, odaklanamadim ne konustuklarina.

malum elestiri videosundaki ayni sey basima geldi, asansore yaklastik jackie onden gitti, zort diye kapinin icinden gecti, kapi bende trigger oldu acildi. meh ? 

son olarak, son asansor cikisinda okuz gibi bir yari boss vardi, kici bana donuk takildi kaldi asansor icinde, bir zik de yiyemedi, gotune pompaliyi sokarak citir cerez gibi 3-5 shot ile aldim, ama yani uzdu beni, olmaz oyle sacma boss. pfffff. 

bir de cogu secenek sirf konmak icin konmus gibi, flathead i yondendirmek tam bir FACIA. abi fail opsiyonu yok, ya da ben yapamadim, yani flathead i yanlis yonlendirip fail olma ihtimali var mi oyunda, varsa yoksa X e bas gec gibi bisey olmus?

boss mu? ben boss hatırlamıyorum orda, hemen hemen herkesi sneak'le gırtlaklayarak gittim, boss mu varmış orda?

Sosyal ağlarda paylaş

sneak'le adam kesmeyi ben çok kullanıyorum bu arada. cesetleri saklamaya da yakın bi yerlerde dump'layabileceğim bi yer varsa veya görevde çok ilerlediysem ve "bu kadar saat sonra rezalet çıkmasın" demeye başladıysam kasıyorum. bi yerlerde "do not get detected (optional)" yazmayagörsün, hemen kafamda çalmaya başlıyo

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

AI anlamında oyun tam bir shitshow ya, en son daggerfall'da görmüştüm bunu.

guild binasında uyuyup, spell çalardık ? 

kapı eşiğine düşman takmayalı 15 sene olmuştu...

önümdeki adam çömeliyorsam göremiyor, strafe'le invis oluyorum bazen ahahah

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

"Do not get detected" için şart değil de "Do not raise alarm" questlerinde evet cesetleri toplayıp çöpe atmak, ya da öyle bir imkan yoksa kuytu bir yere taşımak gerekiyor genelde.

Bir de system reset quickhackiyle istediğim kişiyi istediğim mesafeden direkt olarak takedown yapabilmeme rağmen fırsat bulunca Sneak/Grab/Takedown kullanıyordum, ama bir noktadan sonra 3 Body yetmemeye başladı, hep counterlıyorlar artık. Sırf goril gibi olanlar değil, normal gözüken adamlar bile sneak takedown yemiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, LethE dedi ki:

leveled loot üzüyor. her bulduğunuz iconic silahı tier upgrade etmeyin, upgrade edince senin levelına geliyor sonra geri kalıyor. tekrar upgrade etmesi de çok pahalı. bir legendary iconic magnum 300 vuruyor, diğeri 600 vuruyor.

craft ettiğin dandik armadillo mod 100+ armor veriyor. dmg modları da öyle terminatör gibi geziyorsun.

Ay agzina tukureyim bu yuzden mi epic militech military hard vest 40 armor veriyoken uzerine meyve suyu dokulmus balkona bayrak asan amca atleti 60 armor veriyor? Bunu acilen cozmeleri lazim ya butun konsantrasyonumu dagitiyor. 

Military cargo pants var 30 armor, bitch skirt var 70 armor. Sacmalamayin ya. 

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Xenocide dedi ki:

Ay agzina tukureyim bu yuzden mi epic militech military hard vest 40 armor veriyoken uzerine meyve suyu dokulmus balkona bayrak asan amca atleti 60 armor veriyor? Bunu acilen cozmeleri lazim ya butun konsantrasyonumu dagitiyor. 

Military cargo pants var 30 armor, bitch skirt var 70 armor. Sacmalamayin ya. 

Daha da kötüsü herhangi bir loot gördüğümde sevinmiyorum bu yüzden.
Legendary süper düper über revolver çıkıyor. Biliyorum ki 3-4 saat sonra common bir revolver düşecek ve daha iyisi olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...