Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Old Republic Loses 400,000 Subscribers

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Kevinromeo said:

Herşeyi bildiğini zannedenler var. Ama unuttukları bişey varki WoW harici her oyun "Fail" olacak.Benim bi arkadaşım var WoW Funboy.Ben her MMO aldığımda sadece "patlar" diyor. Hepside doğru çıktı ama tek bildiği mmo WoW :) Patlamayan MMO yok ki ?

İlgi görmemesi oyunun patladığı anlamına gelmez. Yapan adam zaten wow gibi milyonlarca kişi oynasın diye mi yapıyor hepsini? Adam gibi bir sürü oyun çıktı, WoW dışı bütün MMO'lar patladı diyorsan bu senin yorumun valla.

Adam WoW dışında tüm MMO'lar patladı demiyor. Bu hava yaratılıyor diyor. WoW dışında her oyuna patlar patladı yorumu yapılmıştır, dikkat edin her o oyuna ait başlığın içeriğinde.

SWTOR da aynı kaderi paylaşmış.
Sosyal ağlarda paylaş

server transfer:
bunu yaza bırakmalarının nedeni çok basit. sub'ların devam etmesini istiyorlar. şu anda da yapacak güçleri varken yapmamalarının tek nedeni insanlara bir şey bekletip, sublar yenilenince vermek.

fanboy/hater:
swtor'un ne fanyboy'uyum ne de hater'iyim. çok severek oynadım. ama oyunun korkunç eksikleri var. 2012'de hala bu hataları yapan mmoları görmek gülünç olmayı geçti.

1.2 ve gelecek güncellemeler:
3 tane 50 level karakterim, 2 tane level 30 karakterim var. ama 1.2 çıktığından beri belki 2 bilemedin 3 kere login olmuşumdur. 1.2 çok şişirildi ve benim gibi pvp önplanlı oyuncular için en önemli beklenti olan ranked wz sub'lar yenilendikten hemen sonra iptal edildi. ne zaman geleceği hala belli değil.

bu, resmen ürün satışından önce para alıp sonra elimizde kalmadı demek. böyle bir "yalan" kabul edilemez. ben 1.2 sonrası bu nedenle bırakan birinin kolay kolay geri döneceğini sanmıyorum. çünkü firmaya olan güveni bitiren bir hataydı bu.

1.5'e kadar yapılacak güncellemeler daha aralık'ta sızmıştı. ne olduklarına internetten bakarsınız. çok büyük şeyler gelmiyor. ortalama 2-2,5 ayda yeni bir .1 ekliyorlar güncelin üstüne şu an itibariyle (1.0'dan 1.1 ve 1.1'den 1.2ye geçen süre). 2012 sonuna kadar swtor'un düzelme şansı olduğuna inanmıyorum.

400k kayıp:
şu anda kayıp 400k gözüküyor olabilir ama gerçek kayıp -30 günlük bedava süre bittiğinde- bunun 2 katını rahat rahat geçecek gibi gözüküyor. zira sunucular giderek hayalet şehirlere dönüyor. sunucu birleştirmesini çok geciktirdiler. acil yapmaları lazım. seneye bugünlerde swg fanboy kitlesi dışında sub sahibi olursa ilginç bir durum olur.

genel eksikler:
1) oyun aoc gibi çok instance'li. her gezegen ayrı bir instance. bir yerden bir yere gitmek gereksiz uzun sürüyor ve çok loading ekranı çıkartıyor.
2) bineklere her yerde binilmiyor.
3) legacy'nin getirdikleri 1-2 şey dışında çok başarısız.
4) pvp'de klas dengesini korkunç bozdu 1.2 ve hala düzeltmiyorlar.
5) oyun sonu olarak fleet'de vakit geçirmek bir oyun sonu değildir.
6) üstbaşınız düzgünse 3 tane raid'e nightmare girmek dışında yapacak hiçbir şeyiniz yok. ki bunlar aynı gün içerisinde bitirilebiliyor.
7) oyun sonu craft sistemi komik.
8) community yöneticileri şaka gibi. çok geç geri dönüş yapıyorlar ve genellikle: "kendiniz halledin ve bakcaz" dışında bir cevapları yok.
Sosyal ağlarda paylaş

YOOOOOOOOUUU'RE HEEEEEEEEEEEERE~

http://img685.imageshack.us/img685/6107/1327104568380.jpg

AND THEERE IS NOOOOOOOOOOO PAAAIN I FEEEEEEEEL~

http://img860.imageshack.us/img860/4808/1327104684299.jpg

AND IIIIII KNOOOOOOOW THAAAAT~

http://1.bp.blogspot.com/-DpZONdPUYIE/Tyn5NdFIXbI/AAAAAAAAABE/mkBEGdjGoHQ/s1600/8.jpg

MY HEAAAART WIIIIIIILL~

http://img18.imageshack.us/img18/8315/1327104903539.jpg

GOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON~

END OF RINE.
Sosyal ağlarda paylaş

ben inanmıyorum birinin cebinden 300 milyon dolar çıktığına. birinin cebinden çıksa bu para adam vurur masaya yumruğunu napıyorsunuz siz kardeşim der kimin parasını iç ediyorsunuz. mutlaka bir şahsın cebindeki para dimi bu para? ea yönetim kurulu başkanımıdır artık kimdir bilemem de bu para birinin parasıydı.

ya bu harcanan para çoktan çıktı, yada hiç böyle bir para harcanmadı. ikisinden biri. bu para birinin cebinden çıkacak ve halen ekside olsa oyun, şuanda el pençe yapıp serverların alayını birleştirmişlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

Here is a short summary of the information released so far on patch 1.3:

Group Finder System
Flashpoints
Story Operations
Questing on X Planet

Augment Tables - ability to add augment to "any" piece of gear. Makes crafting crits obsolete?
Dynamic Gear - some pieces of gear will have their stats increase as you level up (social vendor, etc.)
Legacy Character Perks - ability to give specific characters different bonuses depending on how you plan to play them. IE - maybe you want to level alot with pvp on one character so you can give him a PVP EXP bonus.
UNCONFIRMED: New HK-51 Robot Companion

Unconfirmed/Not in 1.3:

Ranked Warzones
8 Man PVP Queuing
Server Merges

kaynak: http://torboard.com/content.php?136-Patch-1-3-Details-group-finder-augment-table-legacy-perks

1.3 de de 8 man ranked gelmeyecekse biz yavaştan kalkalım o zaman...
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

şirket mantığı da olsa para birinin cebinden çıkıyor, şirketler insanlar zengin olsunlar diye kurulur. şirket zenginleşirse birileri de zenginleşir.

halil pazarlama değil bu sahibi çıkarsın cebinden versin. hisseleri var, yönetim kurulu var vs. Adamlar tek bir kişinin parasını harcamıyor yani şirketin parasını harcıyor. milyar dolarlık şirketten bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

augment tables, legacy char perks (tu)

rated wz iyi hoş da efektif olarak SIFIR öneme sahip ranking, mavisini değil kırmızısını veriyor item'ın lol. e zaten mavisi daha iyi.

xunn da repostun dibine vurmuş, 4 ay önce konuldu gülündü heh.

Careful anon, your newfag is showing.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

RRa said:

şirket mantığı da olsa para birinin cebinden çıkıyor, şirketler insanlar zengin olsunlar diye kurulur. şirket zenginleşirse birileri de zenginleşir.

halil pazarlama değil bu sahibi çıkarsın cebinden versin. hisseleri var, yönetim kurulu var vs. Adamlar tek bir kişinin parasını harcamıyor yani şirketin parasını harcıyor. milyar dolarlık şirketten bahsediyoruz.

ama o para birine ait. kime?
Sosyal ağlarda paylaş

şirkete ait, şirketin her yıl cirosundan giderleri düşüyolar, sonra kalan paranın bir kısmını yatırım olarak kullanıyolar, bir kısmını gerekli olur diye ayırıyolar gerisinide hissedarlara veriyolar işte.

yatırım için ayrılan paradan yeni projeler yapılıyo. para işte bu dilimdeki para.

en basit haliyle bu.
Sosyal ağlarda paylaş

şirketin 300 milyon doları hiç olursa, bu para birilerine giriyor yani bende öyle söylüyorum, o kime giriyorsa da eğer gerçekten böyle bir para harcanmışsa gelir der ki kardeş siz napıyorsunuz hergün oyuncu azalıyor, biran önce yapmanız gerekeni yapın der. Bioware gibi bize 500k oyuncu da olsa yeter demez. Bende diyorum ki demekki harcanmamış bu 300m
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...