Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Old Republic Loses 400,000 Subscribers

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

müstahak şu oyuna aslında ya yeni oyuncu kazanmayı geçtim mevcut oynayanları tutmak için bile bi çabaları yok
1 hafta kadar oynadım max 42 oldumki baya bi zaman ayırdım bi kere o grup questleri instancelerı falan baya saçma cunku 1-49 adam bulup bi görev bitirmek kanser adeta adam yok serverda
tek tutan yanı pvpsi çekilebilirdi bi miktar.

wowla karsılastırıldıgında adamlar grup questlerini 5mden dusurduler nerdeyse cogu sololanıyor oyle götün çıkmıyor 2 tane elit kesmem lazım diye
bide lvl 30 tane 53435 tane title geliyor o baya saçma geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

acc kapalıydı arkadaş oynuyor belki onla takılırım diye açayım dedim,

web form eklemişler mesaj atıyorum gerzeklere, kaldırın security keyi bak telefonumu güncelledim çalışmıyor bu sizin program hata verip kapanıyor,

ingilizcem iyi değil telefonda konuşamam, acc adım adım soyadım göz rengim boyum posum bilgilerim gizli sorum hedö hödö hepsi burada diyorum,

adam bana cevap yazmış telefonla arkadaşına arattır,

tabi kaybederler gelde aç accountu şimdi ....
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam görünce ign de bununla ilgli yazıyı diyordum hah kaç gündür yeni post yok sabah direk biton yazı olur bununla ilgili diye.

Resmen bir kına yakmadıgınız kaldı bu ne hate dir anlamıyorum hala.

En güzel sizin anlıycagınız şekilde cevap veriyim. Diablo 3 ve GW2 patladıgında görüşürüz. İsabet olmuştur işallah :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aklı basında bir crpg oyuncusu olarak Kotor, Dragon Age, Mass effect gibi muhteşem hikayelerin yaratıcısı bioware'in zarar etmesini istemem.SWTOR şimdilik düşüşte ama bence ileride kendini toparlayacak zaten 40 milyon dolar daha yatırım yapacaklarını açıkladılar.Daha Revan nın hikayesi bitmedi ve merakla beklemekteyim
Sosyal ağlarda paylaş

grift_e said:

Bende aklı basında bir crpg oyuncusu olarak Kotor, Dragon Age, Mass effect gibi muhteşem hikayelerin yaratıcısı bioware'in zarar etmesini istemem.SWTOR şimdilik düşüşte ama bence ileride kendini toparlayacak zaten 40 milyon dolar daha yatırım yapacaklarını açıkladılar.Daha Revan nın hikayesi bitmedi ve merakla beklemekteyim

o 40 milyon dolar sirket ici restructure icin abi.

Electronic Arts is planning on reducing its workforce and spending nearly $40 million this fiscal year as it continues to focus more of its efforts on the digital gaming market.

EA has said that it's already investing in development of software for next-gen platforms – which the company is called "Gen4 console systems" – to the tune of $80 million for fiscal 2013. "We are strong believers that console will return to strong growth and represent a great opportunity," Riccitiello said

bu kisim biraz ilginc sanki. 4. generasyon dedigi ps4 xbox720 degil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...