Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Belki adamda Hardcarry var. Bilemezsin. Çoğu zaman hard carry olsak bile ward kurye gem almak zorunda kalıyoruz. Fakat bazen öyle adamlarla oynuyorsun ki o adamın win sayısı artmasın bu adam kazanmasın istiyorsun. Bunalıo insan bir süre sonra hele birde günde 4-5 oyun oynuyorsa mal adam çok gerilebiliyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Pallando said:

Lopeth said:

Pallando said:

4 adamım çıktı 1 vs 5 13-12 idi takım sayıları 8-5 ile bitirdim. Noob çok :)

Aynısı bana da oldu, hatta çıkanlar karşı takıma geçti. 1-9 aldım oyunu. Gabe tebrik mesajı yolladı.

oha dostum çok iyisin banada ögretsene

iyi olduğumu değil noob çokluğunu gösterdim. Adamın savunması birde ulti'ne dua et oldu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

pintipanda said:

dota 2 hakkında hiçbir fikri olmayip merak edenler ya da oyuna 0'dan başlayacak arkadaşlar için temel seviyede rehber videolari hazırlıyorum arkadaşlar. eksik gedikleri veya şuda olsun diyeceğiniz noktaları mesajla bildirirseniz ona göre geliştirip tutorial serisi yapmayı planlıyorum

http://www.youtube.com/watch?v=0kvbjU8tiqc

çok iyi :)
anlatım efsane oyunu öğrenmenin yanı sıra gülmek için izlenebilir :D

yeri gelicek 5kişi danaya giricekler haha aklıma centaur gangi geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

bazen oyun mu oynuyorum, işkence mi çekiyorum anlamıyorum.

bir oyun atıyodum. tide geldi yanıma 2 kere öldü sonra afkye aldı. hayır bi de dolanıyo basede kick yememek için. altta da hayatında ilk defa lanayayla oynayan bir adam solo kasıyor.

oyuna bak. bir de küfür ediyorlar falan laf edince.

http://i1197.photobucket.com/albums/aa435/professorbrackets/Gifs%20-%20Angry/rage.gif
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben oyunu çok seviyorum yaw. hayatımda lol ya da hon çok kısa bir süre oynamış, direk w3den buraya geçmiş olmamın da etkisi olabilir. acaip mutluyum oyunun oynanışından, motorundan falan.

ama bu tarz mm ile ilgili olaylar çok canımı sıkıyor. keşke her oyun beraber oynayabileceğim 4 arkadaşım falan olsa.

bir de win-loose sayısı falan gördükçe canım sıkılıyor. sanki ben tek başıma kaybediyorum oyunları anasını satayım. 5 agi carry takım alıyor adamlar. sonra yenilince ben yenildim oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kazanmak icin oynayip public girmek birde ona laf etmek cok sacma ya. adi ustunde takim oyunu. takimini kurup girersin herkes oynamasi gerektigi oynar.

5 kisilik oyuna tek basina girip herkesin senin istedigin gibi oynamasini bekleme. Adam belki 20 dk boyunca kac creep kill/deny yaparim diye deniyor. Public sonucta hesap mi versin adam.

w/l derdim yok 2 oyun atip cikarim diyorsanda 4 carry pickten sonra sende 5. yi pickler bakarsin dalgana. Yok ben yenilince keyif almiyorum yenmek istiyorum diyorsan tek kisi girmen sacma zaten. 1v1 rts falan oyna madem
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dota2'nin en kötü yanının chat menüsünün oldugunu düşünüyorum. İletişim gerçekten kötü. Clan yok (-ismine parantez aç clan olsun) diyenler olucak ama olmuyor öyle. Ben istiyorum ki clandan biri oyuna girdiğinde ve ya cıktıgında oyun oynarken göstersin

Ya arkadaş oyun içi private chat koysan ne olur steam'Den arkadaş ekle karşı kabul etsin de birşeyler konuş... Millet birbiriyle dadaşmasın diye yapılmış diyenler olucak e ignore diye birşey var bu yeni keşfedilmiş birşey degil ki. Eğer ben istemezsem bana ne diyebilirler ki. İstiyorsam da ederim küfürümü ya da karşılıklı edişiriz kime ne ?
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

abi kazanmak icin oynayip public girmek birde ona laf etmek cok sacma ya. adi ustunde takim oyunu. takimini kurup girersin herkes oynamasi gerektigi oynar.

5 kisilik oyuna tek basina girip herkesin senin istedigin gibi oynamasini bekleme. Adam belki 20 dk boyunca kac creep kill/deny yaparim diye deniyor. Public sonucta hesap mi versin adam.

w/l derdim yok 2 oyun atip cikarim diyorsanda 4 carry pickten sonra sende 5. yi pickler bakarsin dalgana. Yok ben yenilince keyif almiyorum yenmek istiyorum diyorsan tek kisi girmen sacma zaten. 1v1 rts falan oyna madem

tamam işte ben de isterim ki oyun kurma olayı olsun adamları belli bir seviyeyle oyunlara alalım falan. bu da tam bir gösterge değildir proluğa ama, en azından eminim ap oyuna girip random atıp aa gelince, of ilk defa oynuyorum bunun ulti nasıl diyip oynayan adam gelmeyecektir. (bu da başka bir anımdır, o boşa uçan ultileri hiç unutamıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

öyle deme dod kızıyor, oynayan herkes süper pro

Hakikaten şüphe ettiriyosunuz bazen.

Ben herkes süper pro falan demedim, her defasında aynı şeyi söyledim bak büyük büyük yazıcam bağırma anlamında belki basar bu sefer.

SİZ ÇOOOOOOOOK KÖTÜSÜNÜZ

dolayısıyla sizin takımınızda olan adamlar da kötü oluyor karşı takımdakiler de. Arada sırada şans eseri birisi oynamayı bildiği kahramanı seçip kötü oyununuzu domine ettiğinde de kolay yendik kolay yenildik diye ağlıyosunuz işte bu kadar basit aslında. Hayır anlıyorum kabullenmek zor ama kabul edin kötü olduğunuzu ona göre oynayın arkadaş. Hayır sanki sizin takıma moronlar gelirken karşıya MtW Ehome karması mı geliyor?

@Masq:
Oyunda clan sistemi var, hatta baya logo falan bile koyabiliyosun. Yalnız whisper sistemi gerçekten gerekli bence de.

Konuya geri dönersek, olm hakkaten çok kötüsünüz, o kadar kötüsünüz ki kötü olduğunuzu bile idrak edemiyosunuz. Oyuna girip herkesi suçlayan ruslardan farkınız TC vatandaşı olmanız başka bişey değil.

50 kere söylendi High Skill oynuyorum ama takım arkadaşlarım skillerini bile bilmiyor diye, 1 tane match id koyacak delikanlı da çıkmadı şuraya...

Bir de beklentiler fazla yüksek heralde sizde, rastgele bir araya gelip oyun oynadığınız adamdan ne bekliyosunuz onu da anlamıyorum, support alıp 30 dakika last hit yapmadan sadece deny yapıp orman çekip sağınızı solunuzu wardlamalarını bekliyorsanız neyse...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...