Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi yazık sana ya
kötüyse kötü iyi se iyi oyun lan sonucta isteyen istedigi gibi ezilir cıkar ezer cıkar.
cildiriyorum yahu cocuklugunu ezilerek gecirenlerin oyunlarda başarılarını üstünlük olarak görmelerine,
bu forum hard gamer pro dota2 forumu degilki sen insanları kötüsünüz diosun kimse iyi olmayı beklemiyorki paramı kazanıyoruz, bişiimi uzuyo hiç bi faydası yok, insanlar cabalarının %90 ını faydalı şeylere harcıyor evet onun için kötü bütün oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

bu nasıl adammış abi topiğe gelip mesaj yazdığıma pişman oldum.

ben adam 5e5 aksiyonde navi gibi oynasın istemiyorum ki, sadece heroların sadece yüzde 40'ıyla oynamışsa, gelip benim oyunumda random atmasın böyle yapacak kötü adamı almasın bu mm diyorum.
bu adamla mı eşleştiriyor yani beni mm, bu kadar mı kötüyüm ben?

hakkaten benim gibi 5.84 falan hatırlayan bir adamla eşleştiriyorsa bu mm, ben hakkaten bu kadar kötü oynuyorsam senin de bu durumda rus olman gerekiyor.

sen bu kadar kendinden emin "kötüsünüz lawl" diyebiliyorsan ben de bunu söyleyebiliyorum şuan.
sen böyle sarı bir russun.
Sosyal ağlarda paylaş

spompas said:

abi yazık sana ya
kötüyse kötü iyi se iyi oyun lan sonucta isteyen istedigi gibi ezilir cıkar ezer cıkar.
cildiriyorum yahu cocuklugunu ezilerek gecirenlerin oyunlarda başarılarını üstünlük olarak görmelerine,
bu forum hard gamer pro dota2 forumu degilki sen insanları kötüsünüz diosun kimse iyi olmayı beklemiyorki paramı kazanıyoruz, bişiimi uzuyo hiç bi faydası yok, insanlar cabalarının %90 ını faydalı şeylere harcıyor evet onun için kötü bütün oyuncular.

Şurda post atanların hepsi benden fazla oynuyor oyunu lol...

Hikaye gayet basit damdan atlayıp direk dalmana gerek yok. 4-5 aydır burdaki insanlar MM 'e laf atıyorlar bende MM düzgün kendiniz gibilerle oynuyosunuz diyorum. Kimse 1 adım daha ileriye gidemedi henüz... Ben de üslup değiştirip yüzlerine vurayım dedim kötü olduklarını.

Bir de bayılıyorum bu asgari ücretle çalışıp karşısındaki adamı tanımadan nolifer tagleyip aşşağılamaya çalışan yetolara lol.
Sosyal ağlarda paylaş

DoD said:

Şurda post atanların hepsi benden fazla oynuyor oyunu lol...

Hikaye gayet basit damdan atlayıp direk dalmana gerek yok. 4-5 aydır burdaki insanlar MM 'e laf atıyorlar bende MM düzgün kendiniz gibilerle oynuyosunuz diyorum. Kimse 1 adım daha ileriye gidemedi henüz... Ben de üslup değiştirip yüzlerine vurayım dedim kötü olduklarını.

Bir de bayılıyorum bu asgari ücretle çalışıp karşısındaki adamı tanımadan nolifer tagleyip aşşağılamaya çalışan yetolara lol.

Sayfalardır tanımadığın oynamadığın adamlara siz beceriksizsiniz o yüzden size ona göre adam veriyor diyorsun sırf oyunu savunmak adına. Üstüne şu son cümleyi kuruyorsun. Tebrik ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ne amaçla replay koyayım anlamadım? Dengeli oyun replayi koymam bi anlam ifade etmez ki 500 oyundan 1 tanesi dengeli geçmiş olabilir sonuçta bi anlam ifade etmez.

Benim burada dünyanın en iyi oyuncusuyum diye bir iddiam da yok. Benim iddiam buradaki insanların kendi ayarında oyuncularla oynuyor olmaları, kendilerinden çook daha kötülerle veya çook daha iyilerle değil.

Ayrıca daha önce buraya ben geniş şekilde yazdım yani bunu anlayabilecek kapasitesi olanlar anlamıştır zaten. Oyun arama süresi arttıkça aralığı arttırıp daha rastgele oyuncu dolduruyor sistem. Ama herkes %50 olsun diye bi kasıntısı yok ki bunu %80 wini olan adamdan anlayabiliriz kolayca.

https://dotabuff.com/players/86736893

Mesela sistem o kadar kötü ki bu adama hep iyi oyuncuları vermiş,rakibe de hep kötüleri o sayede bu kadar yenebilmiş.

Ha ama şurda mesaj atanlardan baya iyiyim o ayrı konu =))
Sosyal ağlarda paylaş

Allah'ını seversen bir replay koy ya, merak ettim kimsin nesin?

DoD said:

Ben ne amaçla replay koyayım anlamadım? Dengeli oyun replayi koymam bi anlam ifade etmez ki 500 oyundan 1 tanesi dengeli geçmiş olabilir sonuçta bi anlam ifade etmez.

Benim burada dünyanın en iyi oyuncusuyum diye bir iddiam da yok. Benim iddiam buradaki insanların kendi ayarında oyuncularla oynuyor olmaları, kendilerinden çook daha kötülerle veya çook daha iyilerle değil.

Ayrıca daha önce buraya ben geniş şekilde yazdım yani bunu anlayabilecek kapasitesi olanlar anlamıştır zaten. Oyun arama süresi arttıkça aralığı arttırıp daha rastgele oyuncu dolduruyor sistem. Ama herkes %50 olsun diye bi kasıntısı yok ki bunu %80 wini olan adamdan anlayabiliriz kolayca.

https://dotabuff.com/players/86736893

Mesela sistem o kadar kötü ki bu adama hep iyi oyuncuları vermiş,rakibe de hep kötüleri o sayede bu kadar yenebilmiş.

Ha ama şurda mesaj atanlardan baya iyiyim o ayrı konu =))
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...