Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

abicim klasik bir mantık vardır bu tip durumlarda, oyunun sana bir şeyler sunuyor olması hepsini kullanmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. yani, siz daha challenging olsun istiyorsanız gidip ah'den item almazsınız, işinizi daha kolay hale getirmezsiniz vs. mesela bir sınıftan yarattığım karakteri son level'a getirip kendi emeğimle bir şeyler dizene kadar ah'ye uğramamaya gayret gösteriyorum. illa ki almanız gereken şeyler oluyor da, siz demek istediğimi anladınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam Salvage kasmayalım da ne bileyim craft'ı levella birlikte geliştirmek mantıklı mı ben biraz kastım ama bilmiyorum hata mı. Tamam gambling gibi oluversin, bence random stat olayı çok kuvvetli. Uber duper bir rare bile çıkarabilirsin ortaya, gidip unique craft etmek istemiyorum zaten ve saçma olur o...
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Tamam Salvage kasmayalım da ne bileyim craft'ı levella birlikte geliştirmek mantıklı mı ben biraz kastım ama bilmiyorum hata mı. Tamam gambling gibi oluversin, bence random stat olayı çok kuvvetli. Uber duper bir rare bile çıkarabilirsin ortaya, gidip unique craft etmek istemiyorum zaten ve saçma olur o...

Aman diyeyim. Sakın o hatayı yapma. Ben yaptım sen yapma. Yüzlerce K harcadım. Nooldu bak nooldu? Koca bir hiç.

Git AH'den eşya al. Yaz max buyout'a 5k. En yüksek silahı al. :D Hell'de 150-200 arası gold düşüyo zaten. Sıkılınca direk kasarsın BSyi
Sosyal ağlarda paylaş

ilk infernoyu ben biteryim, ismim duyulsun, unlu olayim, egom tavan yapsin... ama nasil bitirdigim onemli degil dusuncesinde insanlar.

allahtan blizz saglam droplari bosslardan cok mavi moblara koymus bosslar zaten cacik passla passla kes iste..

2 kisi gir al butun defensive escape skillerini 1 saatte son bossa gelirsin her hangi bir act in.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Beni şaşırtan tek olay Blizzard'daki yeto "uber" internal testerlar, herif 1 haftada temizledi infernoyu, siz senelerdir temizleyemediniz, lol :p

abi temizlenmiyoki zaten.

bossa kosturmaca yapıp boss kesiyo adamlar.
oyun champları kesince buff veriyo magic find veren 5'e kadar stacklenen, bu wowcular DIABLO KESTIK! diye inliyo. kestiler lvl 53 mavi item düştü işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Yahu zaten Jay Wilson'un söylediği "temizleme" Diablo'yu öldürmek.

Über elit bir test grubu kurduk şirket içinden, yapamadılar dedi :p

iyi abi ne diyim, şirket içindek ekipte incis acıp kosturmustur waypointe falan işte, sonra sınırsız pot repair la itemla faan kesememiştir diabloyu kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...