Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

aente said:

-Deno- said:

+1 gangren ben de 30'um hala act 3 bitmedi

sen ne diyorsun ben level 27'im act III'e daha yeni başladık aıhfuofag

bu arada tabi oyun bizim-sizin gibi bir sürü mmo ve daha öncesinde diablo oynamış, işte dragon age'dir, dungeon siege'dir oynamış adamlar için ezmode olacak o normal.

normalde biz zorlanıyor olsaydık, tecrübesiz adamlar nasıl isyan bayrağı açardı belli değil.

benim tek derdim hell'de inferno'da kolay olmasın, gerçekten böyle bir kaç ay falan oyalasın hatta. eğer oralarda 1-2 haftada biterse o zaman le ffffffuuuuuu çekerim.

Nighmare 2 gun suruyor bi zorlugu yok full rare dizdikten sonra. Hellde max 3-4 gun surer 1-2 haftalık bir olay degil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bence oyunda olması gereken şey dmg meter.

max kaç vurduğunu az çok takip edip görüyorsun da, toplamda kaç damage yaptığım, partide kimin en çok damage'ı verdiği falan olsa iyi olurmuş.

çünkü iddia ediyorum ben barbar'dan fazla dmg yapıyorum B)- ama garibim her şeyi kendisi kesti zannediyor ben arkada durduğum için fklsdpf.
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 2 hell ne kadar zamanda kesilmisti var mi hatirlayan fgfd.

gerci boyle packleri avoid edip, combatta skill/rune degistirerek kesmek manasiz. wow degil ki bu progress yapilsin. hepi topu 4 act inferno var zaten. diablo = item dizsin pasalar legendaryleri, setleri gorelim. magic find buffi bile durmuyor adamlarin ustunde gerci nasil item dusureceklerse skill degistirmekten dsa.
Sosyal ağlarda paylaş

act 3 delı guzel olmus kalenın tepesindekı gorevler bırde wd ne ya salıyon petlerı onden kes babam kes su ana hıc partı yapmadan act 3 ortalarına kadar geldım de bs ve jc tıkandı plans fılan lazım onlarda dıger modlardan cıkıyomus bırde bu ah olayını sevmedım 10 tane ıtem lımıtı var
Sosyal ağlarda paylaş

Bence kendinizi "5 günde inferno'yu da bitirdik"çilerle asla kıyaslamayın. Hiç birimiz öyle değiliz (diye umuyorum), amaç oyunu bitirmekse buradan toplaşır 4 kişi; 5 gün olmasın diyelim, 7-8 günde bitiririz. Diablo WoW değil ki progress yapar gibi boss peşinde koşulsun.

Benden bir de ileride (bi' 1000 sene sonra falan) kullanılmak üzere atasözü:

"Item neredeyse Diablo oradadır."
Sosyal ağlarda paylaş

diablo konusunda acaip noob'um.

anladigim kadari ile 4 farkli zorluk var , lvl 30 oldugumuzda 2. zorluk cikiyor, ardindan 40 da 3. zorluk sanirim.

2. zorluk acildiginda biz oyunu en bastan mi oynuyoruz ?

ve oyunun amaci oyunu tekrar tekrar bir adim ileri zorlukta oynayip devamli item kasmak midir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...